Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

zuza12 22:00, 20 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Moja mama zawsze podlewa kwiatki w skrzynkach i doniczkach z butelki. Tam jest zwykła woda, która stoi cały dzień na słońcu i specjalnie sie nagrzewa do podlewania kwiatów.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
kasiula79 22:09, 20 lip 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
zuza12 napisał(a)
Moja mama zawsze podlewa kwiatki w skrzynkach i doniczkach z butelki. Tam jest zwykła woda, która stoi cały dzień na słońcu i specjalnie sie nagrzewa do podlewania kwiatów.



przyznam, że robię tak samo
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
iwonav23 22:26, 20 lip 2013


Dołączył: 01 kwi 2013
Posty: 156
Serdecznie pozdrawiam. Wszystkim się zachwycam. Twój ogród, Danusiu nie ma sobie równych, a Ty jeszcze potrafisz go upiększyć Czekam na rozkwit hortensji Limelight w Twoim ogrodzie, gdyż jestem ich wielbicielką. Ale wydaje mi się, że trochę się spóźniają w tym roku.

Proszę o poradę w sprawie Thui globosa. Czy można je jeszcze teraz przyciąć? Zaczęły szyszkować i są trochę zdeformowane. Kulek raczej nie przypominają.
____________________
Pozdrawiam. Iwona
ana_art 22:48, 20 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Danusiu czy możesz mi coś napisać na temat krwawnika? kupiłam dwa kolory i nie wiem jaki on jest. Jak rośnie czego porzebuje? I jakie drzewo można posadzić zamiast ambrowca?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Evchen 00:03, 21 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Klimatyczna ta karmczma i kosmosy pasują do niej jak ulał Chociaz nie przepadam za biskupim kolorem, kosmosy stanowią wyjątek od reguły.. są takie wdzięczne i delikatne
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Gardenarium 13:13, 21 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ana_art, jutro będzie cosik bo nowa rabata w brudnym różu się szykuje, więc poczytasz. Krwawnik lubi słoneczko i suche stanowiska.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Urszulla 13:26, 21 lip 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804




Fajnie Danusiu że Dałąś te zdjęcia,
wreszcie mam rozwiązanie na obsadzenie wokół mojego warzyniaka otoczonego podobnym płotkiem wiejskim. Czy kosmosy się wysiewa ??? ja bym chciała biały i fiolet.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gardenarium 13:38, 21 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
iwonav23 napisał(a)

Proszę o poradę w sprawie Thui globosa. Czy można je jeszcze teraz przyciąć? Zaczęły szyszkować i są trochę zdeformowane. Kulek raczej nie przypominają.


Jeszcze można przyciąć tuję. Tu masz wskazówki o cięciu http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/339-ciecie-iglakow
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:38, 21 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Urszulla napisał(a)




Fajnie Danusiu że Dałąś te zdjęcia,
wreszcie mam rozwiązanie na obsadzenie wokół mojego warzyniaka otoczonego podobnym płotkiem wiejskim. Czy kosmosy się wysiewa ??? ja bym chciała biały i fiolet.


Wysiewa się i to jest najtańszy sposób
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:43, 21 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Miałam dzisiaj znamienitych Gości Z rewizytą wpadła Ania z mężem Alkiem. A ja byłam u nich z Witkiem niedawno, w porze kwitnienia azalii. Na pewno pamiętacie ich ogród z Mai w ogrodzie, z żurawiami.

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/411-ogrod-tworzony-z-milosci-do-roslin

Przywitanie było radosne i gorące I współne umieszczanie lampionów, które otrzymaliśmy od Gości. Alek okazał się niezastapiony




Tego trzeba wyprostować, bo nie jest pionowo - mówił.









____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies