Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Sebek 14:41, 23 lip 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusiu - tymi wiosennymi kompozycjami wyprzedziłaś trendy Znając życie w przyszłym roku mogą się takie pojawić na CHFS Pozdrawiam słonecznie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
AgnieszkaW 15:41, 23 lip 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kochani, no a kto ma pisać arykuły do czasopism ogrodniczych, jak nie elita fachowców w tej branży ? Danusiu, Ty już jesteś do niej zakwalifikowana, nie masz innej opcji , a my się cieszymy, że doradza nam i nas inspiruje "fachowiec', a przede wszystkim serdeczny z natury człowiek, który chce dzielić się swoją wiedzą. Pozdrawiam serdecznie ze słonecznego Jurajskiego
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Madzenka 18:12, 23 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Danusiu - tymi wiosennymi kompozycjami wyprzedziłaś trendy Znając życie w przyszłym roku mogą się takie pojawić na CHFS Pozdrawiam słonecznie


Ja czekam na projekt Danusi na CHFSh Choćby malutki 1x 1 m2
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 18:17, 23 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
EEE tam Marzenko nawet nie madżę, to nie dla mnie hehe hihi mówiąc językiem Kondzia hihi.
Ja tam wolę sobie oglądać sobie jako widz, czy wiecie jakie tam jest napięcie? Budowanie jest bardzo trudne, bo mało czasu, stres, ciasnota, ruszyć się nie można.

Ja ostatnio stresu związanego z budowaniem ogrodów to mam za kilka lat naprzód

Rozmawialiśmy z projektantką na BBC w Birmingham, ona woli wystawę BBC.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Madzenka 18:38, 23 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danusiu to czekamy na BBC



ps kret duże szkody wyrządził?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 18:40, 23 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kret kopie po rabatach, podnosi co raz kopczyk wywali, dziś ryje od rabaty przez trawnik do chodnika i po pachysandrach, Kopczyk w rabacie. czekam że Witek coś zrobi, do 16 nic nie było po 16 kopce
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kraania 20:02, 23 lip 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Gardenarium napisał(a)
Kopie po rabatach, podnosi co raz kopczyk wywali, dziś ryje od rabaty przez trawnik do chodnika i po pachysandrach, Kopczyk w rabacie. czekam że Witek coś zrobi, do 16 nic nie było po 16 kopce

Ciekawa jestem co WItek wymyśli, bo i u mnie się pojawił . Do tej pory najskuteczniejsze było łapanie go w pułapki...
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
gierczusia 20:30, 23 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Rabata w pudrowym różu wyszła fantastycznie ... Lampiony bomba ... Achhh .. Jest pięknie ... Dzięki za inspiracje ..
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AgnieszkaW 20:41, 23 lip 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kret nie lubi drgań ziemi wokół nor - koszenie trawy kosiarką, a najlepiej mocne, codzienne tupanie w pobliżu kopców. Można też włożyć do nor gałązki kwtnącego teraz wrotyczu - nie znosi tego zapachu.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
ana_art 20:55, 23 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
powiadomienia wróciły

A prezes nie poluje na tego kreta? Ostatnio miałam podobne przemyślenia 'nie wywołuj wilka z lasu' przez 5 kolejnych dni Leon przynosił krety które złapał gdzieś na polu. Wszystkie były ukatrupione, jakie bylo moje zdziwienie gdy któregoś poranka znalazłam żywego kreta na trawniku. na początku przyglądałam się jemu z zaciekawieniem, ale gdy chciałam go wziąść łopatką i ukarupić zaczol szybko wkopywać się w trawnik, robił to tak szybko, że ledwie zdążyłam go schwycić... to był na szczęście ostatni egzemplarz kórego przyniósł Leon i niech tak zostanie
Liczę, że szybko go wyłapiecie!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies