Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Milka 10:58, 27 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu, czy was też męczą upały i susze?
I mam pytanie, jak byś posadziła moje rh, jest 5 gatunków i 5 kolorów, każdego po 5 sztuk....biały, czerwony, ciemnoróżówy, jasnoróżowy, biały z bordowym oczkiem
czy kolorami czy mieszać?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 11:28, 27 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Upały męczą, owszem, nie ma siły na nic i leje się z człowieka, kapie po nosie, zalewa oczy że aż szczypie Ale wolę to niż taplanie się w błocie.

Woda jest, mam nawadnianie i działa, więc najwyżej rachunek za wodę będzie "kosmiczny", ale trudno.

Wczoraj wykarczowaliśmy wiąza i zapominam powoli o nim, ale pusta dziura i widok na słup został, będę się rozglądać za wąskim i wysokim drzewem, nie wiem na co wybór padnie. Musi się spodobać i już i nie może mieć w genach takiej groźnej choroby.

Dzisiaj dopełniłam wyparowaną wodę w stawie, właczyłam dysze, źródełka - ściany wodne, niech się powietrze nawilża, bo jestem dziś uwiązana do domu, tylko rowerek mi pozostał, ale wolę w domu siedzieć jednak, Nie ruszam się. Witka i Grzesia nie ma, a ja drapię Prezesika za uchem, Kropkę wykąpię, żeby miała chłodniej bidulka, bo aż sapie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:40, 27 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nina dla odwiedzających, Stipa jest świetnym towarzystwem





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:40, 27 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 11:41, 27 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
z tym potem tak samo i u mnie, nie wiem, jak to robi, bokami mi oczy zalewa
czyli luzik dziś...a może ambrowca fastigiata? rok temu posadziliśmy, pięknie się wybarwia, rośnie w trudnych warunkach i przyrost szybki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 11:41, 27 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tytoń ozdobny zielony



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 11:43, 27 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
myślałam, ze to pilgrim, ale jest jaśniejsza a co to obok, z takim oczkiem?
już wiem, tytoń, świetny, u mnie czerwony, ale pachnący
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 11:43, 27 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
irena_milek napisał(a)
z tym potem tak samo i u mnie, nie wiem, jak to robi, bokami mi oczy zalewa
czyli luzik dziś...a może ambrowca fastigiata? rok temu posadziliśmy, pięknie się wybarwia, rośnie w trudnych warunkach i przyrost szybki


Z tym Irenko na spokojnie podchodzę, szkoda mi tego wiąza, polubiłam go i ładnie mi rozjaśniał tamten kąt, zamykał widok a ta mam teraz słup Chciałabym wyszukać coś na bardzo wysokim pniu, żeby wystawało wyżej niż śliwa wiśniowa, a wiem, że będzie ciężko, bo wysokie drzewo będzie miało dużą bryłę i pewnikiem nie da się posadzić i zmieścić. Szukam coś co też będzie miało małą bryłe.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 11:45, 27 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
na pewno coś znajdziesz, masz intuicję WIEM, ZE SZKODA, ALE TAK BYWA
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 12:06, 27 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj napotkałam na stronie Ani fajną niespodziankę Opisała bardzo cieplutko wizytę w naszym ogrodzie Dzięki Aniu.

http://www.roslin-menazeria.net/3076,ogrod_jak_bombonierka_-_u_danusi_i_witka_mlozniakow.html
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies