Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Milka 12:10, 27 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
czytam ..............wspaniale
Danusiu, a co z moim pytankiem? i dojdzie jeszcze jedno...jeśli rabaty wysypię korą, to jak potem zbierać masy liści, na tony licząc
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:17, 27 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ania spojrzała w jeszcze inny sposób na ogród, odkrywam nowe elementy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 12:23, 27 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Irenko, chcąc podpowiedzieć najlepiej jak umiem, muszę na to patrzeć. Poza ttym coś mi mówi, że nie powinno ich byc po 5. Powinno być 5,7,3 rózne ilości, ale o tym pogadamy w realu, chyba że już teraz musisz wiedzieć, podaj link do tego miejsca
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 12:33, 27 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
nie mam akurat na całość, ale po jednej stronie, lewa i dalej mur w kierunku domku, patrzy się na niego na wprost...rh będą już we wtorek...jeśli nie parzyście, to chyba coś na miejscu dokupię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
DORA 12:44, 27 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 12
Witam,
relacja ze spotkania fantastyczna, okraszona swietnymi zdjęciami, ale jakze mogloby być inaczej skoro ogrod jest tak zachwycający ?! pozdrawiam
____________________
Madzenka 12:57, 27 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
irena_milek napisał(a)
z tym potem tak samo i u mnie, nie wiem, jak to robi, bokami mi oczy zalewa
czyli luzik dziś...a może ambrowca fastigiata? rok temu posadziliśmy, pięknie się wybarwia, rośnie w trudnych warunkach i przyrost szybki


Danusiu a co myślisz o tym ambrowcu? Czy będzie miał wielki pień np. Po 20 latach? Czy mogłabym trzy takie same posadzić aby stworzyć szpaler osłaniający nas przed wiatrami?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 13:01, 27 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Stipa na Twoich zdjęciach mnie tak zachwyca, że chyba pół ogrodu nią obsadzę....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 14:28, 27 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzena2007 napisał(a)


Danusiu a co myślisz o tym ambrowcu? Czy będzie miał wielki pień np. Po 20 latach? Czy mogłabym trzy takie same posadzić aby stworzyć szpaler osłaniający nas przed wiatrami?


Ja ich 20 lat temu nie sadziłam, zaczęłam kilka lat temu więc nie mam jako takich doświadczeń, ale to dość luźne drzewo, od wiatru to nie wiem czy tak dobrze osłoni.

Pieńkiem się nie przejmuję, zobacz jak blisko domu mam buka
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bogdzia 14:32, 27 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Danusiu to Ty nie u Alinki?????????????????? Myśałam że jedziesz do niej, fakt że jest daleko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gardenarium 14:37, 27 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bożenko to nie "daleko" (bywałam u Pszczółki) powiadomiłam gospodynię, jest powodem, ale inne, ważniejsze sprawy rodzinne i to że nie mam samochodu, oraz że jestem sama w domu ze zwierzakami, przecież na 3 dni nie mozna ich bez opieki zostawić - Wiesia u mamy na weekend, więc sama jak palec zostałam No może z kretem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies