Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

elzbieta_g 17:40, 30 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Gardenarium napisał(a)





jake wszystko równiutkie ja dalej zachwycam się pawiem
pozdrawiam i dziękuje
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Zielona 17:45, 30 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)
Przyciachałam, bo krzywe były nieco Dolałam wody do stawu, bo dopełnianie zamknięte wraz z zamknięciem systemu nawadniającego. Muszę ręcznie dolewać


Krzywe były nieco??? Danuś... litości! Chyba, że je Ksawery vel Orkan pokrzywił, bo jakoś trudno mi uwierzyć, żeby choć jedna gałązeczka odważyła się wyrosnąć ponad inne Pod Twoim okiem to chyba nawet trawa bez względu na rozłożenie żyzności nie śmie rosnąć inaczej niż równiuteńko
Luki 17:46, 30 gru 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Uwielbiam tą perfekcje w ogrodzie Jak podczas zimy nie myśle o ogrodzie, to teraz mam olbrzymią chęć przeczyścić rabaty i wykopać lilie, ale nie mam ich gdzie przetrzymać do wiosny, a mama mogła by się zdziwić na widok cebul w lodówce razem z warzywkami
Cięciem kulek też jestem zaskoczony, ale co by miało się stać przy takich temperaturach jak na najbliższe dwa tygodnie nie zapowiadają jeszcze zimy.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Gardenarium 17:48, 30 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marto, były krzywe te przy stawie, wierz na słowo Nie cięłam ich wcale w tym roku, bo hortensje na nich leżały

Chodzi o tylko trzy kulki pod hortensją, nie cięłam wszystkiego
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 17:49, 30 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)
Marto, były krzywe te przy stawie, wierz na słowo Nie cięłam ich wcale w tym roku, bo hortensje na nich leżały

No skoro nie cięłaś.. to może się zdarzyło. Ale rozumiesz, jak nam ciężko w to uwierzyć?
Gardenarium 17:50, 30 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No... wiem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 17:52, 30 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Danuś - a doczytałaś o moim pomyśle na kreta? Wydaje Ci się to sensowne? Czy aż tak śmieszne, że nie komentujesz?
Gardenarium 18:13, 30 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czytałam, o tej pionowej przegrodzie?

Myślę, że jak napotka przeszkodę, wylezie na wierzch i przejdzie po wierzchu. Mój kret przyszedł skądś po asfalcie
Normalnie po ulicy, nakopał na hidcotowej rabacie aż do bramy, po czym polazł sobie pod bramą po kosteczce do ogrodu i nakopał wszędzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 18:16, 30 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Ło matko... to mnie zmartwiłaś... Ale oszczędziłaś mojemu M. kopania metrowego rowu na długości 50m Zima to jednak dobry czas na planowanie. Można każdy temat na spokojnie trawić i dzięki radom mądrzejszych, nie popełniać niepotrzebnych błędów.
Gardenarium 18:19, 30 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Myślę, że szkoda roboty z kopaniem, bo syzyfowa praca. Pewności na 100 %, że "Twój" kret wierzchem przelezie nie ma, ale wielkie prawdopodobieństwo jest.

Zawsze myślałam: mój ogród za murem, wszędzie podmurówki, mury i dokoła u sąsiadów kreta niet, to o mnie się nie dowie i nigdy nie trafi. Och, jakże się myliłam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies