Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Matka 19:13, 30 gru 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Danuś, Tyś Anioł jest

Ja już wysiewy robić chcęmyślisz, że powoli już można nasionka wyciągać z koszyczka?
____________________
U Matki
Madzenka 19:16, 30 gru 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zielona napisał(a)
Kiedy czytałam, z jakimi emocjami opisywałaś zimozielony czy z lustrem i widziałam, że rzeczywiście jest tak, że zachwycasz się jak dziecko, że tak pięknie Ci wyszło, to zastanawiałam się, czy nie jest ciężko "zostawić" taki ogród Właścicielom. Wiem, że taka jest Twoja praca, że z pewnością daje więcej satysfakcji z tworzenia, niż żalu po rozstaniu z dziełem, ale... tak mi jakoś przyszło do głowy, że to wcale nie jest takie oczywiste powiedzieć "Koniec. Dzieło skończone. Żegnamy się" Fajnie, że masz mozliwość wracania do wielu ogrodów. Oby było ich jak najwięcej


To jedne z najpiekniejszych ogrodów jakie kiedykowliek widziałam. Godne publikacji w światowych magazynach.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 19:20, 30 gru 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Marzena2007 napisał(a)


To jedne z najpiekniejszych ogrodów jakie kiedykowliek widziałam. Godne publikacji w światowych magazynach.


To prawda. Ciekawe, czy Ich Właściciele tu zaglądają i czy maja świadomość, że mają tylu fanów
Danusiu - masz jakąś wiedzę na ten temat?
Madzenka 19:20, 30 gru 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
No i tak trzymać Marzenko. Tak sobie myślę o Twoim ogrodzie, że bym nie wytrzymała tego wygwizdowa i bym się jakimś zwartym murem albo żywopłotem za ogrodzeniem opatuliła. Jedyne co mi przeszkadza w każdym ogrodzie to bycie na widoku No i przeciągi.


Danusiu mój żywopłot grabowy ma już 1,8 m, w tym roku będę go zageszczać. Wisnie pissardi tez już podrosły i będą stanowiły dodatkową zaporę. Jest już coraz lepiej, ogród dojrzewa. Widzę jednak że gabiony i cisy na froncie czynią lepszą barierę, może kiedys dorobię sie zywopłotu cisowego na 33 m ścianie zachodniej.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
leon60 19:22, 30 gru 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Marzena2007 napisał(a)


To jedne z najpiekniejszych ogrodów jakie kiedykowliek widziałam. Godne publikacji w światowych magazynach.


Podpisuję się pod tym obiema rękami
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
WilczaGora 19:37, 30 gru 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Danusiu,
czytam,ze wiosnę już zaczynasz i po cebulowe się wybierasz...to mnie na nogi postawiałaś !!!
Nie ma co się za zima oglądać a po cebulowe się wybierać
uuuufffffff...kamień z serca
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
monteverde 19:49, 30 gru 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gardenarium napisał(a)
Wydziobałam stipę znad wody, bo już brzydka była, przyciachnęłam te trzy kulki



Ale ładnie i czyściutko aż mnie dziwi, że ten kret Ci jeszcze sen z oczu spędza.
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
jagoda99 21:31, 30 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Pozdrawiam Danusiu
Przeczytalam sobie na temat podwiazywania i ciecia hortensji- dziekuje
Zawsze mialam wyrzuty sumienia ze nic nie przykrywam na zime troche z lenistwa troche z braku czasu mowilam a co tam niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba
Jak padnie to bedzie miejsce na nowe roslinki bo byloby nudno i moja juz i tak dzungla bylaby nie do przebyciaI wlasnie przeczytalam w Twoim watku ze tak mozna hurrrra super
No ale szykuje duze zmiany na wiosne zadnych doniczek i warzyw (ja sadze warzywka a moi domownicy i tak kupuja w sklepie"("(
Wiec szkoda mojej pracy na moje doniczki ciagle warcza wiec tez ich nie bedzie co zrobic
Robie juz sobie pocichutku plany posadze (mam nadzieje ze z Wasza pomoca)takie roslinki zeby bylo elegancko i bede sobie chodzic i dbac o nie jak sie zmecze bede sobie lezec do gory d i odpoczywac

Danusiu badz zawsze z nami
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Kasik 22:46, 30 gru 2013


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183

Danusiu życzenia dla Ciebie: (Ja je lubię, może i Tobie się spodobają)

" Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje,
zapomnij o wszystkich nieudanych dniach,
przekreśl niewarte w pamięci chwile
i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni
wchodzi się na najwspanialszy bal świata"

Wszystkiego najlepszego
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Sebek 23:09, 30 gru 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusiu - no teraz to ja nie wiem czy to prace na koniec sezonu czy na rozpoczęcie nowego? Ja chyba jutro też coś poprzycinam Mam kilka kandydatów na oku Sebuśkam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies