Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

barbara_kraj... 23:32, 30 gru 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
A ja leniuchuję
Na działce nic się nie dzieje, no może trochę chwastów się pokazało, kretów niet, biały wrzosiec kwitnie, do domu dwie werbenki w donicach zabrałam. I cieszy mnie to, że cebulowe w ziemi siedzą - na razie
Danusiu, pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Pszczelarnia 10:11, 31 gru 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusia, ten czerwony anioł pod donicą świetny. Niech dobrze baczy na rośliny, coby im i Tobie niczego w 2014 roku nie brakło!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Magdalenka 11:12, 31 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Gardenarium napisał(a)
Jedyne co mi przeszkadza w każdym ogrodzie to bycie na widoku No i przeciągi.


A u mnie jest wszystko na patelni i jakoś to mi już nie przeszkadza. Pierwsza wiosna i lato było źle. Nic nie było posadzone, jedynie żywopłot z tuj, ale one były malusie. Teraz jest o wiele lepiej, czekam aż będziemy całkowicie zasłonięci.

Pozdrawiam Danusiu i życzę pięknego roku 2014.
____________________
Magda Na Francuskiej
Gardenarium 13:07, 31 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zielona napisał(a)


To prawda. Ciekawe, czy Ich Właściciele tu zaglądają i czy maja świadomość, że mają tylu fanów
Danusiu - masz jakąś wiedzę na ten temat?


Tak Marto, zimozielony jest czytany stale, szczególnie przez Mateusza. Z lustrem nie, bo mają inne hobby

Dzisiaj w sklepie ekspedientka powiedziała, że oglądała mnie w Mai w ogrodzie i czekała aż będę robiła zakupy. To było okrywanie z zimozielonego ogrodu co leci teraz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:22, 31 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zielona Marto - najlepsze jest tworzenie i efekt, gdy oddajesz ogród, potem lubię byc na wiosnę, zadbać o wszystko. Wtedy wiem, że ogród będzie miał dobry start i pokaże całą swoją urodę, bo wszystko wyjdzie takie świeże na wiosnę.

Bogda - aleś mnie rozśmieszyła tymi słowami
Bogda napisał(a)
Danuś, Tyś Anioł jest

Ja już wysiewy robić chcęmyślisz, że powoli już można nasionka wyciągać z koszyczka?


Marzena2007, leon60 - może się uda, nie będę zdradzać szczegółów o jaki ogród chodzi

WilczaGora - dąże do wiosny od lutego, kupuję kwitnące ciemierniki, cyklameny, albo hiacynty, bo som

monteverde - Aniu, ja kreta wspominałm, bo ktoś pytał czy przejdzie górą, nie mam go obecnie na szczęście

jagoda99 - dziękuję za serdeczne słowa z głębi serca

Kasik - dzięki i nawzajem

Sebek - ciachaj, ale nikoniecznie, ja tylko robię czasem takie "dywersje pod prąd"

Basiu - u mnie też siedzą, późno sadziłam

Pszczółko - przestawiłam anioła, lepiej go widać od ulicy

Magdo - wspieram w rośnięciu tujek i dziękuję za życzenia



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:23, 31 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam fotki troszkę oszronione, wczoraj podlewałam a dzisiaj mrozik minus 3 był. Poleciałam rano z aparatem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margarete 13:26, 31 gru 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Czekam na oszronione buksiki i cisy z twojego ogrodu, oraz na nowy zakątek w szronie...........a przede wszystkim na nowy , zmodyfikowany noworoczno-sylwestrowy wystrój, ten wianek w błękitach i srebrze.........
Pozdrawiam noworocznie i sylwestrowo Danusiu !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gardenarium 13:31, 31 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Właśnie wstało słońce







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:32, 31 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tutaj cichutko i bez szronu



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:32, 31 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Eksperyment z sadzonkowaniem bukszpanu zimą


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies