Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Matka 22:46, 15 lip 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Danusiu, zajęło mi to 4 lata!ale już wiem...o co chodzi w moim ogrodzie i jaki on ma w końcu być!dzięki Tobie i Gosi!

Tylko tyle chciałam powiedzieć na dobranoc

D Z I Ę K U J Ę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
U Matki
Ewik 17:35, 16 lip 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
asiach napisał(a)


Masz rację !!!
- Ogrodowisko jest jak narkotyk
Tylko forum jest zdrowe
ale wciąga


Popieram w 100 %
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
jagoda99 16:06, 17 lip 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Danusiu pozdrawiam potwierdzam ze bywam choc nie zawsze zostawie slad
Mysle ze cala nasza Ogrodowiskowa rodzinka kocha Twoj ogrod bo jest przepiekny no a ten zielony dach cudnie wyglada
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Hortensja 16:07, 17 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
Bogda napisał(a)
Danusiu, zajęło mi to 4 lata!ale już wiem...o co chodzi w moim ogrodzie i jaki on ma w końcu być!dzięki Tobie i Gosi!

Tylko tyle chciałam powiedzieć na dobranoc

D Z I Ę K U J Ę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



obym doczekała czasów kiedy i jak będę mogła się pod tym podpisać moimi grabiami
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
Sabina76 16:57, 17 lip 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Kiedy ja biedna cały wątek przejrzę, bo o wyrywkowym czytaniu nie ma mowy. Pięknie tutaj. Pozdrawiam
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
nicol21 10:24, 18 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Danusiu, a co słychać u Ciebie na przedpłociu i przedpłociu na przeciwko, które to chyba obsadzałaś a nie pokazywałaś jeszcze. Pewnie się porozrastało... a ja ciekawska z natury jestem, no i łasa na Twoje foteczki
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Nulka 13:28, 18 lip 2014


Dołączył: 27 sie 2013
Posty: 199
Danusiu tak się zastanawiam: w Twoim stawku te kostki po prawej stronie to jak są zamontowane - pod spodem masz złoże zeolitowe i pompę a kostki przecież w powietrzu nie wiszą
____________________
no matter how you feel, get up, dress up, show up and never give up ........................ mój ogród Raj Ewy (niestety już nie raj)
dorkow0 13:49, 18 lip 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witaj Danusiu...
Nie było mnie aktywnie sporo czasu na Ogrodowisku i czas najwyższy odnowić wątek... Dlatego przyszłam się przywitać i życzyć wszystkiego dobrego...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Madzenka 19:01, 18 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ck tu taka cisza? Czyżby powstawał jakiś nowy piękny ogród?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 20:50, 18 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj powstawało coś pięknego, improwizowałam, aż sama popadłam w "narcyzm" haha.

Przepraszam że nie odpowiadam, ale muszem coś pilnego zrobić, a w kwestii przedpłocia to mamy już projekt ulicy, chodniki tam są po drugiej stronie, nie obsadzałam. Tam mam tylko kilka nowych bylin i cudne Anabelki, kwitną mimo suszy Porzeczkę krwistą mam też. I koniec, za to moje przedpłocie po dobrej stronie kwitnie teraz głównie na biało..

A w sprawie ulicy to komitet protestacyjny się zawiązuje, aby chodnika nie było wcale, a trawniki, walczymy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies