Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Gardenarium 00:16, 21 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aniulka napisał(a)
Danusiu jak już tam u Ciebie porządnie podleje to na kolskie okolice nam tu podeślij Ale w końcu ochłodziło się o 7 stopni w ciągu ostatniej godz
Mam pytanie odnośnie rozplenicy 'Hameln' czy 'Moudry'.Mogę posadzić je pod świerkiem (tzw zwykła choinka) w odległości 1,2 m od pnia.Świerk ma podcięte gałęzie na wysokości 1,5 m od dołu.Dadzą radę? Mam problem z obsadzeniem tego miejsca.
Pozdrawiam


Odradzam, puste pole, pod świerkiem niedobrze jej będzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 00:17, 21 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A_gawa napisał(a)


Czy ona może rosnąć na stanowiskach słonecznych?


U mnie rośnie w pełnym słońcu, ma nawadnianie na dachu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 00:18, 21 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mala_Mi napisał(a)
Danusia.. pierwsi lokatorzy zasiedlili domek


Aniu, niesamowite i potwierdza to moją tezę, że wolą dziury w drewnie niż rurki bambusowe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 10:03, 21 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusiu, jak sęp i hiena czekam na porcję zdjęć.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 10:12, 21 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dołączam do grona hien wyczekujących hihi
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 15:10, 21 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Gardenarium napisał(a)
Jeszcze dodam, że motyl zamiast na jeżówkach - najpierw usiadł na wizualizacji projektu haha, a potem na trzonku od grabi





Pięknie uchwycony moment! zatem z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Milka 15:22, 21 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)


Tak Irenko, w takie zimy będzie ok, i wreszcie doczekamy się takich łanów jak w Anglii czy Holandii.



Oj, jak to fajnie brzmi u mnie juz te łany są, ale nadwyżki mile widziane, zwłaszcza tych lekkich zim pragnę, lżej żyć
wywalam pigwowce, 2 jaśminowce, dosadzam buki fastigiata i ambrowce nie miała baba kłopotu....
miłego tygodnia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Karabela 17:30, 21 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
pozdrowienia od załogi domku owadziego nie powinnam powiesić go jakoś wyżej, może stać na ziemi?
____________________
Eksperymentarium
Karabela 18:11, 21 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
ja dziś hurtowo - zobacz bardzo proszę rabatkę różaną - jakie drzewo będzie pasowało, to ma być takie wejście do drugiej części ogrodu dlatego potrzebuję drzewko... strona 25 na moim wątku...

dziękuję!!!!!
____________________
Eksperymentarium
Gardenarium 20:03, 21 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Karabela napisał(a)
pozdrowienia od załogi domku owadziego nie powinnam powiesić go jakoś wyżej, może stać na ziemi?


Nie może , musi być na wysokości koło metra, na kołku go umieść albo na płocie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies