Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Milka 05:45, 19 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ledwo nasyciłam sie fotami z ostatniej wyprawy, ciekawej relacji, a tu juz motyl zapowiada, że nowy projekt bedzie odlotowy .....narcyzm raczej Ci nie grozi
..Danusiu czy myślisz, ze skoro ciepłe beda zimy, to werbena na stałe będzie zimowac w gruncie? Znam Twój artykuł o niej, ale jakos mi umknęło do minus ile może przetrwac, bo ostatnia zime dała radę i ta jest zupełnie inna, taka mocna...
Buziaki, czekam na nowinki, moze bedą podpowiedzi dla mnie, co zamiast przypalanych żurawek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Monic 08:44, 19 lip 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Patrząc na tył za jeżówką, zapowiada się pięknie
____________________
mój ogród Monika
Madzenka 10:43, 19 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Oj będzie się działo! Taki narcyzm to ja lubię
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Malgosik 11:28, 20 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Danusiu tam na Twoim dachu, takie ciemno różowe żurawki to co za odmiana?
Wygląda na to że dobrze znosi słońce?
____________________
Ogród na glinie
Ozz 14:15, 20 lip 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Dziś niedziela, a to oznacza najlepszy czas na robienie fotek... Czekamy więc z niecierpliwością Już się stęskniłam w te upały do ożywczej zieleni bukszpanowego
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Gardenarium 14:27, 20 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Loosiuu napisał(a)
Ten motyl to taki znak pewnie, że coś musi być na prawdę ekstra


Jest coś naprawdę mocnego i efektownego.. a motyli to są teraz całe roje, bo byliny prawie same "motylowe" som

Jeszcze latają chmary bzygów No i pszczólki zbierają nektar. A wszędzie wokół kurz, sterty materiałów budowlanych a tu taki "amfiteatr", kwitnące tarasy - oaza spokoju, dla zapracowanego inwestora, który potrzebuje chwili wytchnienia i zawieszenia wzroku na czymś pięknym, pachnącym. Ja to zrobiłam, tylko co na to powiedzą brygady budowlane?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 15:16, 20 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ogród z zacięciem artystycznym.... i pachnie i bylinami
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ewakatowice 15:44, 20 lip 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Danusiu, uchyl troszkę kotary i zdradź kochana co kombinujesz
Mnie pomarańcze i błękity chodzą po głowie połączone z fioletem a przełamane kremem, nie za dużo?
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Gardenarium 15:48, 20 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ewakatowice napisał(a)

Mnie pomarańcze i błękity chodzą po głowie połączone z fioletem a przełamane kremem, nie za dużo?



Nie za dużo, w sam raz
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:49, 20 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Milka napisał(a)
Ledwo nasyciłam sie fotami z ostatniej wyprawy, ciekawej relacji, a tu juz motyl zapowiada, że nowy projekt bedzie odlotowy .....narcyzm raczej Ci nie grozi
..Danusiu czy myślisz, ze skoro ciepłe beda zimy, to werbena na stałe będzie zimowac w gruncie? Znam Twój artykuł o niej, ale jakos mi umknęło do minus ile może przetrwac, bo ostatnia zime dała radę i ta jest zupełnie inna, taka mocna...
Buziaki, czekam na nowinki, moze bedą podpowiedzi dla mnie, co zamiast przypalanych żurawek


Tak Irenko, w takie zimy będzie ok, i wreszcie doczekamy się takich łanów jak w Anglii czy Holandii.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies