Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Sebek 19:43, 25 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wtedy albo zmniejszamy ilość trawnika albo ograniczamy rośliny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Dorka 20:06, 25 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Nooooooooo ja już mam dość zmniejszania trawnika (przynajmniej na razie ) więc to nie będzie takie proste utrzymać te kanciki, no cóż będziemy się uczyć
____________________
Dorota Białołęka
anieszka 22:48, 25 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Danusiu - cieszę się że dojrzewasz do kolorów - w zieleni Ci bardzo do twarzy
Nowa aranżacja super !!! Na pierwszym planie trawka - to wiem jaka ale z tyłu co to za jedna ???
Pięknych widoków i cudnej wystaty Niestety ja poza Warszawą
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Loosiuu 23:54, 26 sie 2012


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Danusiu, polecam ten film! Obejrzyj wszystkie 12 części! szok! Miałaś rację, kompost to złoto!!!
http://www.youtube.com/watch?v=j7wXPLIJKy4
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
monteverde 01:43, 27 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Łoosiuu napisał(a)
Danusiu, polecam ten film! Obejrzyj wszystkie 12 części! szok! Miałaś rację, kompost to złoto!!!
http://www.youtube.com/watch?v=j7wXPLIJKy4


Faktycznie jakie to straszne, a kompost i obornik to złoto obejrzałam 2 odcinki, jutro następne
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Martek 02:01, 27 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ja obejrzałam 4 - ry .Można się zdołować .Bo co byśmy nie robili to i tak do brzucha chemia wskoczy ;(
Jak się ludzie obudzą z ręką w nocniku to będzie za późno
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Kondzio 09:19, 27 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Zawsze swój kompost jest najlepszy oszczędność są bardzo duże i rośliny czuja się super Mam pytanie bo mogę mieć możliwość nawizenia kuzym nawizem czy mogę teraz czy dopiero wiosna
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Urszula 10:45, 27 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2012
Posty: 88
Obejrzałam wszystkie 12 odcinków. Niesamowite! pisałam pracę o GMO i troszkę liznęłam tego tematu. Ale nie zdawałam sobie sprawy, że problem jest aż tak poważny. Na wiosnę zakładam większy warzywniak! To postanowione !
Kompostownik słusznych rozmiarów już mam. Cóż więcej możemy zrobić?
____________________
"Jaka róża taki cierń..."
Gardenarium 10:52, 27 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dorka napisał(a)
Witaj Danusiu, ogród jak zwykle doskonały ja zrobiłam już u siebie kolejny etap przebudowy rabat i naszło mnie jedno pytanie. Robimy kanciki, wsadzamy rośliny trochę dalej żeby koło kosiarki szło po korze na rabacie. Co w sytuacji, gdy rośliny się rozrosną i zaczną zasłaniać rowek. Jak wtedy kosić trawę żeby kanciki dalej były ładne i rośliny nie skoszone ?


Poszerzaj kanciki hehe, albo rośliny podcinaj czy rozsadzaj. Nie ma rady. "Mus przekładać".
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:53, 27 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kondzio napisał(a)
Zawsze swój kompost jest najlepszy oszczędność są bardzo duże i rośliny czuja się super Mam pytanie bo mogę mieć możliwość nawizenia kuzym nawizem czy mogę teraz czy dopiero wiosna


Teraz to kurzak złóż sobie na pryzmę gdzieś w kącie, przesyp warstwy torfem i na wiosnę będzie jak znalazł. Teraz nie wolno stosować, bo już za późno.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies