Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeszcze hobby czy już uzależnienie..?

nieszka 09:41, 21 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
kaisog1 napisał(a)
Nieszka w każdej perspektywie cudnie

dziękować dziękować
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
popcorn 09:45, 21 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nieszka - pięknie u Ciebie~! A jaki trawnik, wracam na wcześniejsze strony podziwiać
pozdrawiam!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
nieszka 09:48, 21 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Eh swojego trawnika to ja za bardzo nie lubię. Wygląda nieźle tylko z daleka.
Mam gliniastą glebę i trawę sportową. Jest gęsta po nawożeniu ale sztywna i jakimi ostrymi nożami by się jej nie kosiło to zawsze mam postrzępione białe końcówki.
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Tess 09:48, 21 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
nieszka napisał(a)

Na etykiecie miała Red Fairy - trochę mało red ale i tak ją lubię najbardziej z okrywowych.


Piękny ogród....
Aż wychodzic się nie chce Trawnik w doskonałym stanie, gratuluję
Wszystko mnie tu zachwyca, wiec niczego nie wyróżnię, coby czegoś nie pominąć

Co robisz z różami w donicach na zimę? Przechowujesz w jakimś zimniejszym pomieszczeniu?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
nieszka 09:55, 21 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ale ja nie mam róż w donicach
W donicach mam tylko pelargonie. I tez się zastanawiam czy jakoś nie przechować ich przez zimę i nie mieć na sadzonki wiosenne. Zakochałam się w tych bladoróżowych. A za tanie nie są....
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Tess 10:02, 21 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Nie masz róż w donicach? Czas zmienić okulary
Na tym zdjęciu za róże wzięłam tę rózową piękność po prawej


____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
nieszka 10:04, 21 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
To ta różowa piękność to właśnie pelargonia
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
popcorn 10:06, 21 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
haha, nieźle! Też myślałam że to róża!
____________________
Mój nowy ogródek
mysza 10:45, 21 sie 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Nieszka ta skarpa przy tarasie miodzio , mogłabym patrzeć i patrzeć na to zdjęcie .Co to za trawka przy lawendzie?

Czytałam o wymarźniętych trawach , taka zima . U mnie to samo , niewiele przetrwało , np. z czterech rozplenic tylko jedna została .

Paprocie i rh bardzo ładnie prezentują się pod oknem .

Cytuję co wcześniej napisałaś...,, bo ja kocham lawendę i zrobię w tym roku jej kolejne łany..." . Mam w ogrodzie miejsce z kilkoma krzaczkami lawendy .Zauroczyła mnie zapachem , kolorem , wyglądem . I napewno zajmie jeszcze nie jeden skrawek ogrodu, może w łezce po przesadzeniu berberysów .

____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
nieszka 10:53, 21 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Gosia, ta trawka obok lawendy to minskant Morning Light. Uwielbiam ją. Jest taka delikatna jak mgiełka...
Mam nadzieję że ta zima będzie łagodniejsza dla traw...
Po zeszłoroczje wyrzyciłam prawie wszyskie oprócz rozplenic które już też miały wylądaować na kompostowniku ale zobaczyłam jakies malutkie źdźbła i przesadziałam w inne miejsce zobaczyć co z tego będzie. No i nadal nie wiem. Czy to zwykła trawa czy wysiało się coś z nasion. Musze pokazać je na zdjęciu do oceny

____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies