Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

malgocha1960 18:18, 13 mar 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Celinko, ja posiałam niecierpki waleriana i nie wzeszedł mi ani jeden.Miałam swoje nasiona niecierpków balsamina , te wyszły,ale wyrosły takie jakies wysokie a cienkie,pokładały sie i posadziłam troche głębiej,ale wątpię czy odżyją.Nie mam pojęcia jak oni to sadzą,że są takie wysokie,piękne i sztywne.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Celina 20:33, 13 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Małgosiu ja będę kupować i sadzić sadzonki niecierpków ,po zimnych ogrodnikach.Siać nie będę bo jak Ci pisałam z siania to u mnie "za chiny" nic nie wychodzi.A sadziłaś niecierpki w cieniu i podlewałaś dość mocno? Może w tym był problem? czytałam trochę o nich i stąd moja wiedzaA jak wyjdzie mi w praktyce to zobaczymy.Na pewno dam Ci znać
Majeczko u nas pogoda b/z; pochmurno i siąpi.Ale za to było ciepło.

Oczywiście dzisiaj zahaczyłam o sklep i jest efekt.Ale ciągle się zastanawiam gdzie te cuda posadzić?Czy zrobić nową pergolę ,czy puścić po płocie, podpowiedzcie mi koleżanki!!


A teraz moja ogromna prośba do wszystkich dziewczyn .Oglądając na ogrodowisku wasze cudne zdjęcia mam zamiar zaopatrzyć się w jakiś sprzęt.Robienie fotek komórką to teraz już "nie przejdzie"
Co myślicie o tym aparacie?

____________________
Celina - Moje poletko
Celina 20:37, 13 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Sadzonki pelargonii się przyjęły,mają nowe listeczki A fuksja też do przodu!


____________________
Celina - Moje poletko
justi 20:38, 13 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
No widzę, że zakupy u Ciebie też się udały. Kolekcja róż się powiększy. Na sprzęcie niestety się nie znam to nie pomogę, ale może wpisz model aparatu + opinie i coś wyskoczy w wyszukiwarce.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
majkel0326 20:54, 13 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Róże piękne kupiłaś.I będziesz miała własne pelargonie Ciekawe jak moje zniosły zimę. A co do aparatu to Tobie kochana nie podpowiem,bo nie jestem na bieżąco w tych wszystkich nowinkach Ja mam paroletnią cyfrówkę Olympus i jakoś sobie radzi,wymienię jak się popsuje Ale tak jak Justyna pisze poszukaj w wyszukiwarce,może na jakimś forum znajdziesz opinie.
____________________
Maja - Moje roślinki
Celina 20:56, 13 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Dzięki Justynko. wiem że wyszukiwarka to rozwiązanie ,ale myślałam, że "praktykujące w temacie" ogrodniczki to najlepsze źródło informacji
____________________
Celina - Moje poletko
ircia 21:01, 13 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Witaj Celinko - przez parę dni nie zaglądałam, a wątek pędzi do przodu
Piękna lilia - ciekawa jestem czy rzeczywiście będzie w tym kolorze Bukszpan rośnie rewelacyjnie Fajne sadzonki - oj, będzie ładnie niedługo
____________________
Ogród Irci
zbigniew_gazda 22:08, 13 mar 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11179
Celinko - zobacz na fotkach jakiej firmy ma aparat Szefowa. Mam tej firmy aparat i jestem baaaardzo zadowolony.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Celina 22:26, 13 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Dzięki Zbyszku
____________________
Celina - Moje poletko
alinak 22:33, 13 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Celinko ...piękne okazy bukszpanów . to jajo to ja bym zostawiła - jest super . a te wielkie to wyprowadź jak ci radzi Danusia . będą piękne kule
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies