Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

Pola 18:09, 26 lut 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Celinko przeczytała cały wątek i jest po wrażenie, Ja z mężem wychowałam się w blokowisku, teraz mieszkamy w domku który od 6 lat remontowaliśmy, przyszedł czas na ogród i z mieszczuchów zmieniamy się domorosłych ogrodników. Też buszowałam po sklepach przytaszczyłam dużo roślinek, lilie, floksy..... czekamy na wiosnę Pozdrawiam Cię serdecznie.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
an_tre 18:18, 26 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22364
Celino trafiłam do Ciebie przez ogród Syli dobrze, że dziś niedziela i mogłam spokojnie zwiedzić ogród na działce - Twoje poletko Twoje zmagania samej ze sobą, chwastami i darnią, duma z tego co już masz i piękne plany zagospodarowania. Zakupy poczynione i do dzieła, tylko ta pogoda niech się ustabilizuje
Zaczynałaś tak jak ja i większość ogrodniczek, dziedziczymy kawałek ziemi i z konieczności opiekujemy się co szybko przechodzi w fascynację. Początek dotyczący rodziców identyczny, najpierw odeszła mama, a po 7 latach tato przyciąga nas jakaś niewidzialna siła i odnajdujemy tu bratnie i życzliwe dusze Życzę powodzenia w realizacjach i pięknych sukcesów ogrodniczych

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Gardenarium 19:38, 26 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Sporo się dzieje u Ciebie, dzielna ogrodniczka ze swoją brygadą.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgnieszkaBK 19:49, 26 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Celinko, odwiedziłam ród dzisiaj Twój ogród i jestem pełna uznania dla Waszej pracy..... wiem jak rodzi się miłość do ogrodu, bo u mnie było podobnie Pozdrawiam Cię i życzę wielu ogrodowych radości i sukcesów
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Celina 20:13, 26 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
A dalej było tak
Kiedy M.coś tam strugał ,ja wygrzebywałam resztki roślinek.i wymyśliłam taką obwódkę z bukszpanu.I zrobiłam.najpierw jedną ,potem dwie.




Teraz obwódki wyglądają lepiej,te zdjęcia są z przed 2 lat



Podjęłam w międzyczasie próby negocjacji z sąsiadem.Potrzebowałam tylko jego zgody na wymianę tego czegoś co odgradzało jego działeczkę od mojej.Nasz materiał i robota , jego tylko zgoda.Niestety.Więź duchowa jaka łączyła sąsiada z tzw płotem,była zbyt silna.
Łopata ,trochę inwencji,dzikie wino "na porost"tyłu altanki sąsiada i już.
Aktualne zdjęcia jak to wyszło pstryknę latem










Betonowe straszydło też powoli znikało


W tym roku ,pokonam je na całej linii!: mam pomysła: Jak mówi klasyk
CDN.
____________________
Celina - Moje poletko
an_tre 20:34, 26 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22364
Celina napisał(a)


Celinko jest pięknie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Joanka 20:39, 26 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Też westchnęłam z zachwytu
Nawet pokazałam M jakie prgole ma zrobić
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Celina 13:59, 27 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
O jejku! nie doczytałam, że można tylko 4 zdjęcia!
już się poprawiam!!
____________________
Celina - Moje poletko
Pszczelarnia 14:25, 27 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29236
Witaj Celino, piękna historia początku i pewnej kontynuacji.
Do Twojego ogrodu ściągnęły mnie kwiaty pojawiące się w wątkach na Forum. Są też piękne róże.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
viva 15:28, 27 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Celinko, piękne róże i tak dużo zrobiliście
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies