Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

hanka_andrus 19:41, 24 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zbyszku,brawo!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Celina 19:56, 24 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Przyszła wiosna kolejnego roku Trzeba było z "tym coś" zrobić M przywlókł mały walec i zrobilo się
boisko


Betonowy krąg nie dawał mi spokoju,ale był nie do ruszenia.No chyba że dynamit)
Ważne że najgorsza robota była za nami.Czas siać !
Po ok 10 dniach Victoria!

Gdy trawa rosła,zachciało mi się huśtawki.M. ochoczo podchwycił temat,bo bardziej mu "leży"majsterkowanie. Rycia w ziemi nie cierpi.! Samodzielnie,powolutku,własnymi siłami.I oto jest


Jeszcze nie pomalowana do końca, ale można już się pobujaći pomyśleć, co dalej...
a Gama w międzyczasie robiła porządki w agreścieCDN


____________________
Celina - Moje poletko
alinak 20:50, 24 lut 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
na sam początek to się pobeczałam . a teraz witam . wiesz że początek tej historii jest z mojego życia - nie nienawidziłam kopać w tej ziemi i pomoc mamie w ogrodzie była największą karą w młodości . kiedy wybudowałam dom obiecałam mamie że nie kupię nigdy motyki i łopaty . będzie trawa i thuje ......i nic sie nie spełniło . mama jak przyjeżdża do mnie to śmieje się do rozpuku z mojego arsenału grabi łopat , kopaczek ...itd. . to chyba dorosłość ustawia nam od nowa priorytety w życiu. powodzenia
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Sebek 22:57, 24 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Super się uporaliście z trawnikiem - bardzo podoba mi się zdjęcie "porządków" w trawniku
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 10:07, 25 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
też widzę niezły wyczyn w ogrodzie a huśtawki mamy takie same, lubię się na niej bujać
powoli wszystko będzie piękne my też mieliśmy bardzo trudny początek (str.18) a teraz już nawet o nim nie pamiętam; pozdrawiam i fajny piesek, bo fajna właścicielka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
EPODLAS 15:19, 25 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Celinko, to że ty lubisz'ryć' w ziemi, a mąż lubi majsterkować, to według mnie da świetne efekty. Majsterkowicz w ogrodzie ( i nie tylko ) to prawdziwy skarb. Pergolę zrobi, huśtawkę i wiele innych rzeczy. Jeżeli łączą się ludzie, a każdy ma inne możliwości, to naprawdę jest fajne. Na tej huśtawce wyglądasz ja dziewczynka z 'Tajemniczego ogrodu', wyglądasz tak młodo.
____________________
Mój ogród
Celina 18:24, 25 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Czas kończyć z tym bujaniem! Płot zrobiony, pergola stoi, trzeba to czymś obsadzić,Dostałam trochę winobluszcza, pocięłam na kawałki posadziłam.A on "myk"i się zadomowił.
Kompostownik straszył swoim wyglądem no to przytaszczyliśmy znalezioną kratownicę M. przymocował ja zrobiłam resztę .Czym jest własny kompost, to wszyscy wiemy!



Ale czekała nas robota ! Altana.! nie wiadomo było od czego zacząć.M.chodził koło niej, jak pies obok jeża.Zaczął.Zerwał dach ,skuł tynki.Rozpędził się tak,że machnął werandę w wersji mini.



A potem to już drobnostka; kafelki na podłogę, kostka brukowa przed, pomalować,usiąść i podziwiać widoki

Jak się siedzi,to się myśli.I się wymyśliło! Naprawa baseniku, a przy okazji pergolka



CDN
____________________
Celina - Moje poletko
ircia 18:26, 25 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Celinko, czekam na cd Fascynująca historia powstawania nowego ogrodu
____________________
Ogród Irci
Missm26 19:42, 25 lut 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414
Ja tez czekam na cd
Zapowiada się super
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
aldonaz 20:34, 25 lut 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Witaj Celinko, ja również jako dziecko byłam ciągana z bratem na działkę rodziców. Nie pomagaliśmy, ale były dzieci od sąsiadów, więc czas jakoś leciał. Brat ciągle powtarzał, że znowu ta zasrana działeczka, a teraz przejął tą działeczkę od rodziców i czyni na niej cuda. Jest zapalonym ogrodnikiem, a ja również próbuję zamieniać pole po mojej babci w ogród. Życzę powodzenia we wszystkich ogrodowych poczynaniach i pozdrawiam.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies