Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

Milka 14:26, 14 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Celina napisał(a)
Irenko!
Gdzieś pod skórą to we mnie tkwiło.ale nie dawałam po sobie poznać ,bo nie chciałam być postrzegana jako "dziwo".Świat koloru jaki towarzyszy roślinom, potrafi mnie poruszyć tak bardzo ,że ...jak by to ująć...zapominam oddychać.Ostatnio coś takiego przeżyłam ,gdy zobaczyłam nenufary A tutaj na ogrodowisku spotkałam tylu ciekawych ludzi , których to inne czucie świata nie jest uważane za "odchył od normy".
Sorki rozpisałam się...


z przyjemnością poczytałam i cieszę się razem z tobą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Celina 15:05, 14 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Maju,To jaki mamy stosunek do świata przyrodyi innych dziedzin życia np.literatury, muzyki a w końcu i ludzi, jest sprawą naszej wrażliwości,
Mamy cieńszą skórę. Fakt czasami się trudniej żyje, ale jak twórczo! z jaką pasją! A kto tego nie rozumie lub nie chce zrozumieć to ma problem! i należy mu współczuć!
____________________
Celina - Moje poletko
bogumila 15:08, 14 mar 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Celina napisał(a)
Maju,To jaki mamy stosunek do świata przyrodyi innych dziedzin życia np.literatury, muzyki a w końcu i ludzi, jest sprawą naszej wrażliwości,
Mamy cieńszą skórę. Fakt czasami się trudniej żyje, ale jak twórczo! z jaką pasją! A kto tego nie rozumie lub nie chce zrozumieć to ma problem! i należy mu współczuć!

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Milka 15:09, 14 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
racja Celinko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
majkel0326 15:24, 14 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Tak Celinko.Żal mi ludzi,którzy nie mają pasji i jakichkolwiek zainteresowań.A ogród jest cudowną pasją
____________________
Maja - Moje roślinki
Bogdzia 15:56, 14 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
majkel0326 napisał(a)
Tak Celinko.Żal mi ludzi,którzy nie mają pasji i jakichkolwiek zainteresowań.A ogród jest cudowną pasją


To prawda.Ludzie boją się pracy związanej z ogrodem i dobrowolnie rezygnują z tak fantastycznych doznań.Ale ich wybór. Jak ktos jest skończonym leniem to niech ma kare jaką sam dla siebie wybrał.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
majkel0326 16:03, 14 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
O tak! My wiemy swoje,a inni niech robią co chcą Ja nigdy w życiu nie zrezygnowałabym z mojego ogródka (tak długo jak zdrówko pozwoli),obojętnie jak mi to wychodzi,ja to kocham i już
____________________
Maja - Moje roślinki
Gabriela 17:41, 14 mar 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ja w kwestii aparatu, mam znajomego, który zajmuje się fotografią profesjonalnie - on mówi , że tylko Canon. Gdyby był moim znajomym trzy lata temu, to też bym miała, bo wtedy zmieniłam aparat.
Jak widać Danusia taki właśnie ma.
Powinien być taki, żeby można do niego różne cuda montować - obiektywy szerokokątne, przesłony, itp.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Celina 19:02, 14 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Dzięki Gabrysiu
dzisiaj zrobiłam rekonesans po sklepach foto.W jednym trafiłam na bardzo miłą i profesjonalną obsługę- kobieta-Doradzała Canona.Tak że potwierdziła to, co mówią życzliwe dusze na ogrodowisku
Teraz tylko muszę podjąć decyzję na spokojnie.Wiem że są takie bajery ,cudeńka ,ale jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma!
____________________
Celina - Moje poletko
majkel0326 19:09, 14 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
A potem Celinko będziesz szaleć z aparatem po ogrodzie.Już się cieszę na zdjęcia,lubię pooglądać
____________________
Maja - Moje roślinki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies