Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

Missm26 17:55, 27 lut 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414
Ślicznie jest, a róże bombowe !!
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
badara 18:03, 27 lut 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Pięknie,pięknie,podziwiam szczerze,róże miodzio ,bokserka śliczna,podobają mi sie te pręgowane,nasz to chłopak ,gdzie na tym zadymionym Śląsku masz działeczke ,ja też na Ślasku,ale na tej zielonej cześci
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
AgnieszkaBK 18:11, 27 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Piękne róże.....
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
andziulka 21:58, 27 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Witaj Celinko Piękne imię, kojarzy mi się z Calineczką z bajki Super sobie radzisz!!!!!! Powstają nowe śliczne zakątki Jak już zdążyłaś się przekonać, nie jesteś odosobniona w swojej historii. Na Ogrodowisku jest wielu ogrodomaniaków, którzy mieli podobne początki Ja od 8 lat jestem właścicielką działeczki ROD i nigdy jej nie sprzedam tam się praktycznie wychowałam Od urodzenia tam był mój plac zabaw.Gdy byłam już duża, nie bardzo miałam ochotę na pielenie warzywa na 4 arach, ale trzeba było pomagać.Gdy 8 lat temu zmarł mój tata, mama już nie miała siły i ochoty na pielenie. Wpadła na pomysł, że przepisze na mnie działkę, a sama bedzie przychodzic do mnie na spacerki I tak się zaczęło. Rewolucja na całego Przez 4 lata cieszyłam się rekreacyjną działeczką, aż zatęskniłam, za własnym małym domkiem z ogrodem i pieskami. Teraz mama chodzi tam pielęgnować , a ja ją odwiedzać Życzę realizacji Twoich marzeń Trzymam kciuki. Zobaczysz, z Ogrodowiskiem na pewno Ci się uda
Będę Twoim częstym gościem
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Celina 22:36, 27 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
No a dalej było tak
.Bez doświadczenia,na wyczucie ,w kompletnym chaosie, zaczęłam tworzyć rabaty.
Tworzyć, to w moim przypadku za piękne określenie .Wtykałam w ziemie,to co kupiłam.
Podobały mi się hosty,to wciubiłam hosty. Bez ładu i składu,ale się przyjęły.





Teraz są poprzesadzane.Mają się lepiej i jest ich znacznie więcej
CDN
____________________
Celina - Moje poletko
Joanka 22:46, 27 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Ładne hosty wyhodowałaś
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Bogdzia 23:03, 27 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Rosliny nawet wsadzone bez ładu i składu ale podlane i nakarmione też dobrze wygladają i cieszą.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marzena 00:02, 28 lut 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj Celinko, no poruszyłaś u mnie pokłady wzruszeń związanych z moją Mamą i Tatą, którzy też mieli działkę i poświęcali jej każdą wolną chwilę ( szczególnie Mamusia) - i były tam jednak głównie kwiaty i winogrona, a warzywa tylko tak na dodatek...

bardzo podoba mi się to, co robisz, Twoje powstające rabaty i piękne rośliny wraz z różą, od której wszystko u Ciebie się zaczęło
pozdrawiam
____________________
marzena O....!
Celina 09:59, 28 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Ciąg dalszy
moich nieporadnych prób"kompozycji" Śmiesznie to wygląda ale tak zaczynałam

Ktoś coś dał,coś kupiłam i ciach do ziemi,bez ładu i składu,ale zaczynałam czuć,że to już moje naprawdę
____________________
Celina - Moje poletko
Milka 10:16, 28 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Celinko, pokochałaś tę swoją działkę i roślinki pięknie odwzajemniają miłość
chyba wszyscy na początku sadziliśmy bez składu i ładu, ale to dlatego, że radość nas rozsadza
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies