Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » zielonastrefa

Pokaż wątki Pokaż posty

zielonastrefa

MilenaP 17:23, 29 sie 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
No to przepraszam za zwłokę i wstawiam fotki
kiedyś było tak:

to jest zdjęcie sprzed 2 lat, więc do niedawna krzewy mimo cięcia były znacznie większe i bardziej kłopotliwe, dlatego.....się z nimi pożegnałam
i stało się tak:


Pozbyłam się dwóch pęcherznic, wajgeli i forsycji. Trochę mi było szkoda, ale przycinanie ich min. dwa razy do roku, dawało mi w kość, a ich coraz starsze gałęzie też nie prezentowały się tak zabójczo jakbym tego chciała.
Później było tak:
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 17:32, 29 sie 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
I tak:




W tym momencie większość z nich wygląda jakby były suche, ale z bliska widać, że nie jest tak do końca Jest ich 11 sztuk i już się nie mogę doczekać aż będzie z nich jednolita, zielona i szumiąca ściana. Dla większego bajeru, podświetlę je jeszcze lampami solarnymi świecącymi do góry
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 17:49, 29 sie 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
beta napisał(a)
Milenko...zlituj się ...ile można na zdjęcia czekać

buziam

Betka, ty niecierpliwa istoto, mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowana relacją Przepraszam za ogrodowiskowy niebyt, ale wiesz, nie tylko tym człowiek żyje Na dokładkę przesyłam jeszcze moje inne trawki


____________________
Milena - zielonastrefa
boguslawa_ma... 19:42, 29 sie 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Piękna rabata wyszła
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
MilenaP 23:02, 29 sie 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
boguslawa_madejska napisał(a)
Piękna rabata wyszła

Dzięki Bogusiu Cieszę się, że tak myślisz, bo ja to poczekam jeszcze z tym stwierdzeniem do następnego lata pozdrawiam
____________________
Milena - zielonastrefa
grembosia 23:14, 29 sie 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Trochę pusto się zrobiło, ale rozumiem Twoje spojrzenie na sprawę.
Teraz jest pięknie, inaczej.

Wiem, wiem, potrzebujemy ciągle jakichś zmian, bo skończony ogród, to do niczego ogród..., musimy działać i się realizować.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
gusiarz 15:19, 31 sie 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Mielenko ścianka z miskantow piękna. Ja w ubiegłym roku też jesienią przesadziłam miśka i też marnie wyglądał po tym zabiegu. Ale w tym roku poszedł jak burza i jeszcze będe go dzielić we wrześniu. Podświetlenie super pomysł. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
MilenaP 16:28, 31 sie 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
grembosia napisał(a)
Trochę pusto się zrobiło, ale rozumiem Twoje spojrzenie na sprawę.
Teraz jest pięknie, inaczej.

Wiem, wiem, potrzebujemy ciągle jakichś zmian, bo skończony ogród, to do niczego ogród..., musimy działać i się realizować.

Hahahaha, dokładnie tak jak mówisz Zanim skończę jeden kawałek, już wymyślam przemianę innego. A przecież co roku mówię sobie, że już żadnych większych zmian nie będę robić, bo już jest w miarę ok.
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 16:30, 31 sie 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
gusiarz napisał(a)
Mielenko ścianka z miskantow piękna. Ja w ubiegłym roku też jesienią przesadziłam miśka i też marnie wyglądał po tym zabiegu. Ale w tym roku poszedł jak burza i jeszcze będe go dzielić we wrześniu. Podświetlenie super pomysł. Pozdrawiam

Dzięki Aga za dobre słowo Zatem pozostaje mi tylko czekać aż w następnym roku wszystkie zaszaleją i się połączą.
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 11:56, 01 wrz 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Wczorajszy dzień upłynął na wzbogacaniu gleby w ogrodzie. Całą ziemię z jednego kompostownika przeniosłam pod tuje w jednym szpalerze, a pod tuje w drugim szpalerze przeniosłam góre popiołu drzewnego. Później zliczyłam ukorzeniające się patyczki różane. Jest ich 94 szt.!!!!!!!!!!!!!!!! Wow, sama aż jestem w szoku, ile nawtykałam tych patyczków przez cały sezon. A na dokładkę, o zmroku polowałam na rude ślimaki.
____________________
Milena - zielonastrefa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies