Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » zielonastrefa

Pokaż wątki Pokaż posty

zielonastrefa

MilenaP 23:47, 21 lip 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Jupiiiiiii, mam duuuże różane przedszkole, a w nim m.in. Casanovę, Schopina, Westerlanda i inne pięknotki Poluję jeszcze na Rokoko i Wiliama Szekspira.
A z ogrodowych wieści: dziś zakwitła pierwszym kwiatkiem patyczkowa Iceberg z tamtego roku Nowa ukorzeniona hortensja dołączyła do pozostałych pod sosnami, różanka lada dzień ponownie wybuchnie masą kwiecia, przedwczoraj znów zakwitła ukorzeniona 2 lata temu Chicago Peace a wczoraj uzrobiłam lawendową obwódkę z 25 sztuk wysianych maluszków od siostry. Na razie to maleństwa, ale dbam o nie i wierzę, że się rozrosną. Poza tym pierwszy raz zakwitł mi wiciokrzew pomorski i liliowiec od siostry. No i ten leniwy milin też się troszkę wysilił i zakwitł A, no i pozazdrościłam Betce hamaka, więc....od dwóch dni mam i ja!!! Jutro wkleję zdjęcia bo dziś już padam
____________________
Milena - zielonastrefa
beta 07:45, 22 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Milenko, super wiadomości...gratuluję przedszkolaków...i na zdjęcia czekam z niecierpliwością
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
MilenaP 10:28, 23 lip 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
No to zaczynam spóźnione slajdowisko
mój ukochany Lavender


i niestety już nieaktualny Alchymist, ale nie wiem czy go pokazywałam, więc oto i on

a teraz mój najnowszy kancik
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 10:33, 23 lip 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
mój najnowszy, mały Southern Comfort

ostróżka

bajecznie pachnące floksy

i kalle
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 10:40, 23 lip 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
tujki rosną jak szalone Może wreszcie zarosną zardzewiały płot sąsiada

od strony domu są większe, a od strony sadu jeszcze malutkie, ale idą jak burza

A tutaj moje hosty: Blue Angel, choć podziurawiony przez grad, zakwitł tak jak zwykle

____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 10:44, 23 lip 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
moja jedna z ostatnich robótek podcięłam dolną część świerka przy tarasie i uzyskałam dużo miejsca na żurawki

a miała z czego wybierać

a na deser bukiet z Westerlandem
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 11:33, 23 lip 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Leniwy milin jednak zakwitł i dalej mnoży pąki

moja śnieżnobiała hortensja, choć jeszcze malutka, to kwiaty ma pełnowartościowe. W tamtym roku kupiona na dzień mamy

Moja patyczkowa nieznajoma

i fioletowa nieznajoma, którą mam od lat, ale nadal nie znam jej nazwy

____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 11:38, 23 lip 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
ukorzeniona w tamtym roku hortensja ogrodowa, powaliła mnie wielkością jednego z kwiatów


a tutaj druga
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 11:43, 23 lip 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
w tym roku w pełnej okazałości pokazał się stosunkowo młody liliowiec Cathreen Woodbury
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 11:49, 23 lip 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
A teraz relaks
spojrzenie w dół

i w górę

Uwielbiam mój hamak! Daje mi tyle wyciszenia i luzu, co nic innego. No i wreszcie wiem, że ogród to nie tylko ciężka orka
____________________
Milena - zielonastrefa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies