Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między ogrodami ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Między ogrodami ...

Ewa4 10:30, 09 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Madziu zostaw tamte fotki koniecznie a nowy ogród prowadz od teraz bo miło popatrzeć na dawny ogród który mniałaś i również z wielkim zainteresowaniem czekam na fotki jak będzie wyglądał nowy ogród już przy Twoim domu - czuję że będzie na co popatrzeć.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Debra 23:46, 10 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Wpadła Magda na raz, zostawiła cudna fotkę z jesiennego, nowego ogrodu i już jej nie ma.
Co za postęp w pracach w nowym ogrodzie!! Gratulacje!
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Joku 10:54, 11 kwi 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Magda, zaciekawił mnie twój wątek bo, po pierwsze masz w swoim dorobku piękne klimatyczne ogrody i robisz im ładne zdjęcia. Po drugie twoja historia jest dość podobna do mojej. Tylko że w tworzeniu nowego ogrodu jesteś sporo " do przodu" w porównaniu ze mną. Pierwsze zdjęcie z nowego miejsca zapowiada że powstaje kolejne pełne uroku miejsce.
Po trzecie: mam siostrę Magdę. Czasem mój M. mówi na nią Magdala. A wzięło się to stąd że kiedyś przejeżdżaliśmy przez niemieckie miasteczko, które nazywało się właśnie Magdala .
Mam nadzieję że znajdziesz trochę czasu żeby pokazać nam postępy w tworzeniu nowego ogrodu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies