Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między ogrodami ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Między ogrodami ...

magdala 09:38, 29 lut 2012


Dołączył: 15 sty 2012
Posty: 78
Ela, Marzena, Ania,Hania,Łucja -cieszę się bardzo z Waszych odwiedzin
Dziękuję za miłe słowa.

Dzisiaj jest tak piękne słońce ,że wiosnę czuje się wyjątkowo mocno...chyba umyję okna

Moja Północ ta ta środkowa -podobno całkiem niezła strefa dla roślin ,jeśli chodzi o zimowanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiewiórka szpakopodobna ? To znajdzie się i szpak.....

____________________
Między ogrodami... Zapraszam, Magda.
Pszczelarnia 10:24, 29 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zapowiada się ciekawie...! Co to będzie ....?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
wanda7 10:26, 29 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Magdo, jak to miło, że masz już swój wątek. Teraz będziemy mogły sobie pogadać nie tylko u mnie, a le także u ciebie. Piękne widoki tego twojego starego ogrodu. Mój stary ogród także był tej wielkości i podobnie połozony. I także pamietam, jak przenosiłam z niego rosliny na nowe miejsce.
Myslę, że w tym nowym ogrodzie będzie u ciebie jeszcze piękniej. Że nie zatracisz naturalnego, wspaniałego klimatu, który ci tam towarzyszył, i że nadal będą cię odwiedzać te przecudne zwierzątka i podglądać, co tam robisz przy rabatach albo co sobie podjadasz do porannej kawki
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
GabiK 11:50, 29 lut 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Magdalo, zapowiada się bardzo ciekawie.

Kolejny romantyczny, trochę rozwichrzony ogród.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
artam 12:22, 29 lut 2012

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 3
Są czereśnie,więc jak by mogło nie być szpaka? Magda, zakładanie ogrodu od nowa to ogromna frajda! Pewnie całą zimę siedziałaś i planowałaś, jak swój nowy ogród urządzisz! Czy ta działka z domem jest całkiem goła czy może jakieś drzewa tam są?
Drzewa najważniejsze w ogrodzie, moim zdaniem, od nich bym zaczęła...
Czy w tym roku już rozpoczniesz nasadzenia,nie czekając na zakończenie prac budowlanych?
Celina 12:38, 29 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witam i ja Madziu
Ogródek świetny.A co to za psina drugiej na fotce.? pokaż jak sobie radzisz na budowie
____________________
Celina - Moje poletko
magdala 12:39, 29 lut 2012


Dołączył: 15 sty 2012
Posty: 78
Ewo z Pszczelarni

Co to będzie ,co to będzie ??
Mam nadzieję, że zielono wszędzie !

Wando
Oj ,różne "zwierzątka odwiedzały tamtą działkę ,np. ...dziki . Z nimi to kawki
nie chciałam wcale pić Tak mi zryły ziemię ,wyjadły wszystkie cebule tulipanów...Ech!

Gabi Witaj!

Rozwichrzony ogród to dobre określenie

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

artam

Jakbyś czytała w moich myślach .... Oczywiście ,że może stać się tak ,że szybciej powstanie ogród
niż skończy budowa domu Nasadzenia będą ,niech no tylko płot się
skończy ,a to już niedługo.....
Drzewa na działce mam, a jakże Sosny i brzozy -taki mały lasek.
Jeszcze troszkę powspominam,a niedługo wrzucę jakieś zdjęcia nowej działki.



____________________
Między ogrodami... Zapraszam, Magda.
magdala 12:45, 29 lut 2012


Dołączył: 15 sty 2012
Posty: 78
Witaj Celinko

Piesek to posokowiec, już dziewięcioletni . Niby pies myśliwski ,ale w ogrodzie zachowuje się
wzorowo -żadnego kopania dołów ,kładzenia się na roślinach itp.
No ,na sikanie sobie pozwala

Zdjęcia z budowy wrzucę niebawem ,zdjęcia psa również, póki co ,wspominam dalej:

,
____________________
Między ogrodami... Zapraszam, Magda.
Celina 13:17, 29 lut 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
A ja widzę u Ciebie pod piwonią przywrotnika. mam go dużo w moim ogródku i obsadziłam nim różę,pod piwonie "wcisnęłam bergenie, a one rosną wolniej.OJ Oj chyba źle zrobiłam Ale dam im szansę
____________________
Celina - Moje poletko
majkel0326 13:21, 29 lut 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Witaj Magda! Piękny ten Twój kawałek raju Będę do Ciebie zaglądać w oczekiwaniu na więcej fotek Twojego ogrodu i psiaka
____________________
Maja - Moje roślinki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies