Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między ogrodami ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Między ogrodami ...

magdala 22:53, 02 mar 2012


Dołączył: 15 sty 2012
Posty: 78
asc napisał(a)
Szkoda, ze nie mozna tych wiśni jesć


Ale można patrzeć I jeść wzrokiem ....
Nawiasem mówiąc -taką do jedzenia tez chciałabym posadzić-jaką odmianę polecacie?
____________________
Między ogrodami... Zapraszam, Magda.
Mala_Mi 22:56, 02 mar 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ja kupiłam jakie były bez zastanawiania się i każda jet pyszna i każda ma za mało owoców.jak na moje potrzeby....ale rosna coraz większe
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
magdala 23:07, 02 mar 2012


Dołączył: 15 sty 2012
Posty: 78
Ale Ty Aniu masz, zdaje się sporo miejsca ? Ja tam też nie mam bardzo mało ,ale chyba tylko jedna jadalna wiśnia się zmieści Na wiśniówkę i konfitury starczy
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A taki fajny Tytoń miałam jednego roku -niski i zwarty .Potem zebrałam nasiona ,a potem już nie
i nie wiem czy można gdzieś kupić takie niskie?

____________________
Między ogrodami... Zapraszam, Magda.
Monic 08:12, 03 mar 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Ten tytoń niezwykle mi się podoba, ale zwróciłam też uwagę na śliczną podporę róży ze stalowych pręcików - kupiona, czy robiona na zamówienie?
____________________
mój ogród Monika
dodad 09:39, 03 mar 2012

Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 2
Witaj Magdo!
Znalazłam tutaj twój ogród i bardzo się ciesze, że nie straciłam bezpowrotnie mozliwosci podziwiania i śledzenia postępów w nowym ogrodzie. W tamtym miejscu bywałam cichaczem, teraz wreszcie sie odzywam.
Piekne zdjęcia robisz.
Wyobrażam sobie ile pracy czeka cię przy zagospodarowywaniu nowego ogrodu, ale to takie przyjemne. Życzę wczesnej, pogodnej wiosny.
Dorota
Gardenarium 09:41, 03 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
magdala napisał(a)




U nas w zeszłym sezonie to był przebój, prawie biliśmy się o niego
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:42, 03 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
magdala napisał(a)
Gorzato


Wcina czereśnie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gorzata 13:01, 03 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 6
Magda... nie wiem, czy pamiętasz mój tytoń... chyba dwa lata temu?
"Kupny", pięknie kwitł do późnej jesieni... niestety, nasion nie zebrałam, a z samosiewem... wiesz jak u mnie jest
Może się trafi gdzieś i tej wiosny?
Mogę?

Majaczy za tym fioletowym, czego nazwy nijak nie mogłam odtworzyć w pamięci

Ruda na drzewie wcina czereśnie... ruda w realu, czyli ja - nie!
____________________
Pozdrawiam - Gosia
magdala 21:52, 03 mar 2012


Dołączył: 15 sty 2012
Posty: 78
Moniko Podporę kupiłam w sklepie ogrodniczym ,ale myślę ,że domorosły zdolny "złota rączka"
zrobiłby takie coś z łatwością . Ja kupiłam ją z myślą o Piwoniach ,ale zupełnie nie było widać tych wywijasów pod piwoniami ... A więc stała się tylko ozdobą bez funkcji podpierania

Dorotko Jak się cieszę ,że tu jesteś! Powiem Ci ,ze tak chciałam przeczytać wszystkie
części Twojego ogrodu. Zdążyłam w całości przeczytać pierwszą -ogród masz taki piękny!

Danusiu A czy ten Tytoń jakoś się nazywa? Ja kupiłam sadzonkę na takich wiosennych
targach w naszej okolicy. A wiewiórka wcina czereśnie

Gorzatko Ale się schował ten Tytoń. A fioletowe bardzo ładne -jednoroczne?
Dzisiaj dostałam liścik z różnymi nasionami m.in. orliki (nigdy ich nie miałam), Perowskia (eksperyment),
parzydło miniaturowe, mix dzwonków , jarzmianka ciemno różowa.
Będę siać!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Taki drobnokwiatowy powojnik mam (obecnie rośnie na strychu...
Czy ktoś z Was zna jego nazwę
?
____________________
Między ogrodami... Zapraszam, Magda.
wanda7 10:09, 04 mar 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Magdziu, z orlików będziesz na pewno zadowolona. One są cudowne. I nigdy nie wiadomo, jak zakwitną, bo nie powtarzają cech macierzystych. Co roku masz więc niespodziankę
Wrócę jeszcze do heliotropów. Posiałam w tym roku pierwszy raz. Wzeszło chyba z sześć. I tak sobią stoją te małe kikuteczki,. Ani w tę, ani we w tę. A bardzo się na nie napaliłam. I kolor, i zapach... No cóż, może coś z nich jeszcze będzie.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies