Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wydzielenie warzywniaka

Pokaż wątki Pokaż posty

Wydzielenie warzywniaka

zielony 18:11, 20 lip 2015

Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 18
Prześledziłem wątek o Twoim warzywniaku. Bardzo podoba mi się sposób w jaki tworzysz i pielęgnujesz ogród no i czytając można wiele się dowiedzieć (to samo tyczy się ogrodu).
Dodaję do ulubionych i jeszcze pozwolę sobie tu wrócić. Pozdrawiam.
____________________
Paweł - Ogród na krecie
Iwk4 18:15, 20 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Pięknie zestawiłaś perovską, lawendę i róże. Jaką masz tam rozplenicę?
Szpaler hortensji - lubię tak. Czy to anabell? Czym podpierasz, aby się po deszczu nie kładły?
____________________
Ogródek Iwony II
asica 19:12, 20 lip 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3824
Skula napisał(a)
niezmiennie podziwiam i niezmiernie zazdroszczę

Też Ci paru rzeczy zazdraszczam
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
asica 19:12, 20 lip 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3824
zielony napisał(a)
Prześledziłem wątek o Twoim warzywniaku. Bardzo podoba mi się sposób w jaki tworzysz i pielęgnujesz ogród no i czytając można wiele się dowiedzieć (to samo tyczy się ogrodu).
Dodaję do ulubionych i jeszcze pozwolę sobie tu wrócić. Pozdrawiam.

A zapraszam, bardzo mi miło.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
asica 19:15, 20 lip 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3824
Iwk4 napisał(a)
Pięknie zestawiłaś perovską, lawendę i róże. Jaką masz tam rozplenicę?
Szpaler hortensji - lubię tak. Czy to anabell? Czym podpierasz, aby się po deszczu nie kładły?

Hortensje anabelle- właśnie po deszczu większość leży . Przy ławce kupiłam podpórki, nawet się sprawdzają, a pod płotem rozłożyliśmy sznurek. To nie ro o co nam chodziło, ale przynajmniej nie padły całkiem na glebę.
Rozplenica hameln.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Hortensja 23:00, 15 sie 2015


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
asica napisał(a)

Zaniedbałam zdjęcia z warzywniaka. Na razie chociaż jedno.Poprawię się


czy padło już pytanie o te zakręcone podpory? gdzie można takie kupic - są boskie!!
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
asica 16:38, 20 sie 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3824
Hortensja napisał(a)


czy padło już pytanie o te zakręcone podpory? gdzie można takie kupic - są boskie!!

Zakręcone podpory trafiłam kiedyś wiosną w Kauflandzie. Nigdy później ich tam nie widziałam. Podobno bywają w marketach budowlanych.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
chagall 22:02, 20 sie 2015


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
Asiu, gdy zobaczyłam Twój nienaganny i ukwiecony warzywnik to szczęka mi opadła z wrażenia, a dzisiaj pokazałam go mojemu M. Oczy mu się szerzej otworzyły i wydał z siebie długie "nooo"!!!
Gratulujemy!!!
____________________
Ania - Atacama pod lasem
asica 22:49, 20 sie 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3824
E, on taki nienaganny nie jest. To obiektyw go tak przedstawia .
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
chagall 23:04, 20 sie 2015


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
asica napisał(a)
E, on taki nienaganny nie jest. To obiektyw go tak przedstawia .

Dla mnie jest
Przypomniał mi się mój warzywnik, który założyłam jeszcze przed budową domu. Zachwaszczone ścieżki między grządkami, które mój M nazwał "kwaterami", doprowadzały mnie do szału. Teraz warzywnika nie mam, ale może kiedyś, gdy ogarnę teren przed domem.
____________________
Ania - Atacama pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies