Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Celina 22:43, 09 kwi 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
mira napisał(a)
święta dobiegają końca - spacery też
trzeba teraz robocze tematy w roboczym miesiącu uaktywnić

ja mam same pytania - może mi ktoś podpowie

czy można posadzić róże 2 razem ze sobą czy musze być oddzielnie w osobnych dołkach
mam zamiar posadzic ze sobą 2 naraz - co sądzicie ?

Przykład tego o co pytałaś. Wg. mnie jest to jeden duży dołek

____________________
Celina - Moje poletko
KasiaWB 09:24, 10 kwi 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witam wiosennie dopiero tu trafiłam, ale bardzo mi się podoba pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Basiaw 09:54, 10 kwi 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Miro, cudny jest Twój ogrodowy spektakl. Już za obecnośc klonów z Rogowa go kocham (sentymenty młodości...) i będę do Ciebie zaglądać, pokazuj proszę te klony czasem, czy mają się dobrze.
Nie będę oryginalna mówiąc, że kącik warsztatowy jest świetny, ale powiedz mi proszę, czy nie masz problemu z wiatrem, który rzuca poustawianymi na półkach doniczkami?
Podobna myśl mnie naszła, gdy patrzyłam na ten ładny uchwyt z motylkiem i wiszącą doniczką, u mnie wiatr by ją chyba zerwał
A bratki wiosną to jest to!
____________________
Nasz mały, zielony świat
ana_art 10:03, 10 kwi 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
witaj Mirko wpadłam dzisiaj do Ciebie pierwszy raz, przejrzałam cały wątek, bardzo ladnie u Ciebie, warsztat pierwsza klasa, wspomnienia z holandii napewno niezapomniane i ta ławeczka też mi się podoba i zastanawialam się na d taką samą
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
arcobaleno 10:18, 10 kwi 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Ale super - tulipany już Ci kwitną!
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
mira 17:09, 10 kwi 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Celinko dzięki - widzę że nowy aparat jest już w użyciu non stop -
ciekawa jestem sama co ja w końcu zrobię - ale dam znać

Witaj KasiuWB - miło Cię gościć - ja kiedyś już buszowałam po Twoim ogrodzie
a teraz doczytałam sporo stron - uśmiałam się bo moje początki były takie same tylko dekadę do tyłu - też od razu działałm tylko na mniejszą skalę - i to doskonale rozumię - piękne rodzi się w trudzie - to jest radość tworzenia
a z tymi drzewami co je usuwasz - to ja zostawiłam pnie i służą mi za podporę pnączy - usuwanie mnie przerosło

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 17:28, 10 kwi 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Basiaw napisał(a)
Miro, cudny jest Twój ogrodowy spektakl. Już za obecnośc klonów z Rogowa go kocham (sentymenty młodości...) i będę do Ciebie zaglądać, pokazuj proszę te klony czasem, czy mają się dobrze.
Nie będę oryginalna mówiąc, że kącik warsztatowy jest świetny, ale powiedz mi proszę, czy nie masz problemu z wiatrem, który rzuca poustawianymi na półkach doniczkami?
Podobna myśl mnie naszła, gdy patrzyłam na ten ładny uchwyt z motylkiem i wiszącą doniczką, u mnie wiatr by ją chyba zerwał
A bratki wiosną to jest to!


Witaj Basiaw - cieszę się że Cię do mnie przywiało
masz piekną okolicę u siebie ale rozumię te wiatry - mój stolik jest w miejscu bardzo osłoniętym - z jednej strony jest żywopłot sąsiada z wysokimi tujami z drugiej mój i wysokie sosny i ta ściana altanki - więc w zasadzie nic nie leci - a bywa że wieje,

klony uwielbiam ale się stale o nie martwię zwłaszcza że jeden ma plamy na korze - znasz się na tym ?
nie wiem jak zaradzić

pozdrawiam bratkowo
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 17:37, 10 kwi 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
ana_art napisał(a)
witaj Mirko wpadłam dzisiaj do Ciebie pierwszy raz, przejrzałam cały wątek, bardzo ladnie u Ciebie, warsztat pierwsza klasa, wspomnienia z holandii napewno niezapomniane i ta ławeczka też mi się podoba i zastanawialam się na d taką samą


Witaj ana - też pokukałam u Ciebie i ta kura na schodach mnie ubawiła - bomba też taką chcę
a z ławeczką to ze 2 lata się nosiłam aż wreszcie wlazłam na ogrodowisko i szybciutko decyzja zapadła

w week wkleję zdjęcia moich rabat do remontu może mi pomożesz
pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sylllwia 18:06, 10 kwi 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Witaj Mira, dopiero dzisiaj zawitałam u Ciebie. Masz cudną pracownię, oj też bym taką chciała, ale jak widzę nie tylko mi się taka marzy. Fajnie, że nam ją pokazałaś. Holendarskie łany tulipanów bajecznie wyglądają, nigdy na żywo takich nie widziałam.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Basiaw 19:47, 10 kwi 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Mira, jeśli obawiasz się, ze z Twoim klonem dzieje sie coś złego, to może zrób zdjęcia i pokaż zbliżenia tu u siebie i w dziale o liściastych albo o chorobach roślin.
Znać to ja się znam średnio, ale mam przeogromny sentyment do Rogowa, spędziłam tam w sumie kilka miesiecy na przestrzeni 5 lat, tam pokochałam klony palmowe i postanowiłam, że jeśli będę miała swój ogród, to muszę je w nim mieć. Ostatniej jesieni w końcu spełniłam marzenie i z radoscią patrzę, że moje dwa klony budzą się na wiosnę
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies