Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Ewa 19:51, 10 kwi 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
moni 19:56, 10 kwi 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
Jak to ja mówię ogród wizytówką duszy jest Mirko bajeczny ogród i twoje wnętrze też kolorowe radosne.
____________________
Mona
Basiaw 19:57, 10 kwi 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Wróciłam jeszcze raz do zdjęć klonów i widze, że są zdjecia, gapa jestem.
Jutro popatrzę na korę u moich maluchów, ale na pierwszy rzut oka, to czy to nie są zmiany na pniu rośliny, takie, jakby to powiedzieć, starzenie się, dojrzewanie, tworzenie 'normalnej' kory?

Nie wytrzymałam, poszłam obejrzeć moje klony, wygląda to tak, że pieniek i starsze części pędów bocznych są już takie zgrubiałe, robią się 'drewnowate', tylko zeszłoroczne przyrosty są purpurowe, delikatne.
Mira, może dorzuć jeszcze zbliżenia tego, co Cię niepokoi?
____________________
Nasz mały, zielony świat
mira 20:18, 10 kwi 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Witajcie!
Marto, Syllwio, Ewo, Moni - raniutko w drodze do pracy pokukam po Waszych ogrodach - proszę zostawcie kawkę / bez cukru/

Basiaw dzięki za zainteresowanie moimi klonami - to są moje perełki - co prawda rosną na ulicy czyli niby nie w ogrodzie ale mają swoją rolę bo to 2 strażniki przed bramą wjazdową i kora jednego nie wygląda mi dobrze choć ten własnie ma spore już listki - w sobotę napstrykam zdjęć i wstawię gdzie trzeba i na pewno zrobię alarm - klony to cudne drzewa
a jesli chodzi o Rogów popatrzę jeszcze na zdjęcia i coś dorzucę ze skalniaka jaki tam spotkałam
ale, ale - czy tylko klony to sentyment do Rogowa ???
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira68 10:16, 11 kwi 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Ja też Cię witam moja imienniczko cieszę się że spojrzałaś do mojego wątku postanowiłam że zmienię nazwę wątku jak rozpoczną się prace w ogrodzie ale nie bardzo wiem jak to ogarnąć dziś jak mój m wróci z pracy zaczynamy działać myślę że najgorzej zacząć ale się będzie działo już się ciesze.Pozdrawiam
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
MilenaP 14:09, 11 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Mira, jeszcze raz cały Twój wątek przeszłam i nadziwić się nie mogę jak u Ciebie kolorowo i wiosennie. Ogród- cóż, bajkowy i bujny czy my nie jesteśmy sąsiadkami? mieszkam koło Krakowa
____________________
Milena - zielonastrefa
Basiaw 19:34, 11 kwi 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
mira napisał(a)

ale, ale - czy tylko klony to sentyment do Rogowa ???


Oj tam, oj tam, zaraz szukanie drugiego dna Przez 5 lat jeździłam tam na ćwiczenia terenowe jako studentka wydziału leśnego SGGW, ot i wsio

Czekam na sobotnie zdjęcia a przy okazji tak sobie myślę, że może wyślij jakieś dobre zbliżenie na maila rogowskiego arboretum, może ktoś spojrzy fachowym okiem i Ci odpisze?
____________________
Nasz mały, zielony świat
mira 23:40, 11 kwi 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Milena - pozdrawiam - nie jesteśmy tak bisko ale województwo to sąsiedztwo
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 18:01, 12 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witaj Mira, na razie ślad zostawiam, potem poczytam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Dzidka 20:31, 12 kwi 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
mira napisał(a)
kalina angielska ma już takie listki ....a jak kwitnie to bajecznie pachnie



Masz angielkę
Już też z niecierpliwością oczekuję momentu, w którym zacznie rozsiewać bajeczny zapach.
Szkoda tylko, że moja nie rośnie blisko tarasu.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies