Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ukochane miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ukochane miejsce na ziemi

Milka 19:02, 23 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dobrze tu Ania napisała, ogród jest dla nas, póki żyjemy i dajemy radę, a co będzie po...moi pewnie dla kasy sprzedadzą wszystko, bo orać w ogrodzie nie bardzo lubią
Ja juz nie ubolewam tak, jak coś wypada, czy się coś stanie z roslinami, trudno, o wszystko się u nas nie da zadbać; też sama robię wszystko, mąż kosi i ewentualnie budowlane rzeczy.
Chmurzy się, od was chyba idzie deszcz, oby, bo sucho, podlewanie nic a nic nie daje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 10:38, 24 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Szkoda kwiatów magnolii...ale co zrobić
Drżałam też o swoje, w Zabrzu przymroziło, ale najwidoczniej Pszczynę ominęło. Czyli czekam na pełnię żółtej.
Ja się też jakoś nie wyrabiam...zrzucam to na starość...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
agata19762 09:47, 25 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Mala_Mi napisał(a)
Wczoraj cały dzień ryłam, bo dziwiło mnie e hosty nie obiły, a to też ten drań..

Z tego powodu robiłam rewolucję od świtu do 22.00 oczywiście przy latarce .wole nie sprawdzać co popsułam

Powoli, albo i nawet szybko..zależy w którym mielcu rozstaje się z tym co nie chce rosnąć..

U mnie nikt nie zajmie się ogrodem jak mnie braknie czy braknie sił. Robię go tylko i wu łącznie dla siebie.. nikomu więcej nie jest on potrzebny do szczęścia. Oczywiście eM go leż lubi i w nim robi tzn kosi trawnik i jak trzeba coś cieńszego zrobić.. czy sprawy techniczne, ale nie ma kiedy robić wiec jest jak jest..

Ogród mamy dla siebie... i nas ma cieszyć..

Tylko magnolii szkoda.. ale byłoby teraz pięknie.. pytałam się sąsiadów ile było, że tak zmroziło.. i niestety termometry pokazały -5.



Ania u mnie przez kilka nocy było -5 st...
trudno co ma być to będzie
Na wiele rzeczy nie mamy wpływu ...tylko szkoda tego tyrania i kaski
Jak coś wyleci z rabatki to demolka musi być bo nie zawsze później jedno pasuje do drugiego. Gorzej jak rośliny duże...

Byłam u Ciebie zobaczyć co działasz
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 09:54, 25 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Milka napisał(a)
Dobrze tu Ania napisała, ogród jest dla nas, póki żyjemy i dajemy radę, a co będzie po...moi pewnie dla kasy sprzedadzą wszystko, bo orać w ogrodzie nie bardzo lubią
Ja juz nie ubolewam tak, jak coś wypada, czy się coś stanie z roslinami, trudno, o wszystko się u nas nie da zadbać; też sama robię wszystko, mąż kosi i ewentualnie budowlane rzeczy.
Chmurzy się, od was chyba idzie deszcz, oby, bo sucho, podlewanie nic a nic nie daje



Irenko u mnie tylko ciemno się zrobiło...5 kropel spadło trzeba z wodą biegać po ogrodzie ...a dźwigać mi nie wolno


Ciężki ten los ogrodnika... codziennie coś robię...szykuje mi się demolka na rabacie. Pierwsze koszenie za nami. Wczoraj też zapobiegawczo mospilanem potraktowałam buksy.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Agania 09:56, 25 kwi 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zakupy poczyniłaś, roślinki posadziłaś, druciaki są super i tym się ciesz, a nie martw się na zapas, wiosna, dom i ogród mamy to co lubimy, magnolii szkoda, ale i tak są piękne
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
AgataM 11:18, 25 kwi 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ale super zakupy zrobiłaś Fajnie wyglądały również jak były czarne. Masz na nie pomysł?
Nowe nasadzenia w ogrodzie i to taakie na pewno wkomponują się w całość Twojego pięknego ogrodu.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
agata19762 08:53, 26 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Kindzia napisał(a)
Szkoda kwiatów magnolii...ale co zrobić
Drżałam też o swoje, w Zabrzu przymroziło, ale najwidoczniej Pszczynę ominęło. Czyli czekam na pełnię żółtej.
Ja się też jakoś nie wyrabiam...zrzucam to na starość...



Kobieto o jakiej starości Ty mówisz ???

Mówiłam ostatnio do córki, że po tej zmianie czasu jeszcze szybciej leci

Niby codziennie od rana do wieczora coś robię, tyle udogodnieñ techniki mamy a i tak dnia brakuje
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 08:57, 26 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Agania napisał(a)
Zakupy poczyniłaś, roślinki posadziłaś, druciaki są super i tym się ciesz, a nie martw się na zapas, wiosna, dom i ogród mamy to co lubimy, magnolii szkoda, ale i tak są piękne


Wczoraj obsadziłam druciaki dołożyłam mchu na dole przy donicy.

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 09:02, 26 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
AgataM napisał(a)
Ale super zakupy zrobiłaś Fajnie wyglądały również jak były czarne. Masz na nie pomysł?
Nowe nasadzenia w ogrodzie i to taakie na pewno wkomponują się w całość Twojego pięknego ogrodu.



Wczoraj przekopałam całą rabatę ...wszystko wykopałam i na nowo nasadzania...
Obsadziłam też skrzyneczki na taras
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
AgataM 09:48, 26 kwi 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Co to za cuda są w skrzyneczkach?
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies