Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ukochane miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ukochane miejsce na ziemi

Kindzia 13:28, 28 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Te druciaki z białymi pelasiami...cudo!!!

Dopiero słyszałam niedawno, że z tetrowymi pieluchami to nie da się rady, można się zajechać...cha, cha, cha...jakoś żeśmy się nie zajechali. I zawsze prasowane były dla niemowlaka To odnośnie tego postępu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
AnnaMS 10:38, 29 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Agato Przejrzałam Twój wątek i nie mogę się nadziwić jak Ty ogarniasz taką przestrzeń, dużo pracy i wysiłku włożyłaś i to widać, jest bardzo ładnie Zazdroszczę miejsca na chciejstwa Lubię kamień wśród zieleni, lubię też nasadzenia doniczkowe, choć jeszcze nie sadziłam, ale w tym roku muszę to zrobić, pozdrawiam i będę zaglądać, lubię spacerować po dużych ogrodach, fajnie tworzysz klimat
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
abiko 10:34, 30 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Jak jesteś w KRK znowu i na Prokocimiu do do mnie masz 10 min Wpadaj
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anitka 18:12, 30 kwi 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Szkoda magnolii, ale cóż poradzić. Na pogodę nie mamy wpływu. Zaraz inne kwiatki się pojawią i "rany uleczą". Szkoda rozpamiętywać

Świetne łupy na starociach. Białe pelargonie to jak wisienka na torcie.

Każdy chyba ma takie dylematy jak ogród sobie poradzi jak latek nam dojdzie. Myślę, że zestarzeje się razem z nami. Patyny i zmarszczek uzyska, troszkę się pokoślawi, coś go gdzieś "strzyknie", coś zniknie, ale pozostanie mu dusza. A nam wzrok się pogorszy to mniej niedociągnięć będziemy widzieć. Ale pomyślcie czy nie barwniejsza będzie nasza starość w ogrodzie niż w mieszkaniu bez ogródka. Choć i ona tam może być piękna. Wszystko zależy od nas jak ją przeżyjemy.

Zakupów zazdroszczę. Ja to już tylko działy bylinowe odwiedzam

Do Agi rzeczywiście masz blisko Aga do nie od czwartku jedzie i nie może dojechać
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Pola 20:36, 30 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Wszystko cudnie przycięte, cieszy bardzo, ja przeżuciłam się na kulki ale nie bukszpanowe, boje się tej zarazy.
A magnoli szkoda, ja dlatego tyko podziwiam je u sąsiadów, chodź przymrozków u nas nie było.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
agata19762 22:37, 30 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
AgataM napisał(a)
Co to za cuda są w skrzyneczkach?


W tym roku postawiłam na pełne białe surfinie ( moje jeszcze bez kwiatów )
i ozdobne liście Ipomea...dla kontrastu.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:52, 30 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Kindzia napisał(a)
Te druciaki z białymi pelasiami...cudo!!!

Dopiero słyszałam niedawno, że z tetrowymi pieluchami to nie da się rady, można się zajechać...cha, cha, cha...jakoś żeśmy się nie zajechali. I zawsze prasowane były dla niemowlaka To odnośnie tego postępu


Dziękuję

Kochana wiem o czym mówisz...przerabiałam tetrowe pieluchy
Moja Natka w marcu skończyła 17 lat

Spała 15 min w dzień...jadła co dwie godz...bo lubiała przy cycusiu poleżeć

Pigwowiec szaleje...

Widziałam kiedyś biały i nie kupiłam. Muszę poszukać....
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:57, 30 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
AnnaMS napisał(a)
Witaj Agato Przejrzałam Twój wątek i nie mogę się nadziwić jak Ty ogarniasz taką przestrzeń, dużo pracy i wysiłku włożyłaś i to widać, jest bardzo ładnie Zazdroszczę miejsca na chciejstwa Lubię kamień wśród zieleni, lubię też nasadzenia doniczkowe, choć jeszcze nie sadziłam, ale w tym roku muszę to zrobić, pozdrawiam i będę zaglądać, lubię spacerować po dużych ogrodach, fajnie tworzysz klimat



Aniu miło Cię widzieć
Zaglądaj częściej...


Roboty jest ogrom bo ogród duży i rabatek dużo.

Doniczkowe uwielbiam
Znowu dokupiłam kolejne jutro sadzenie...

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:59, 30 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
abiko napisał(a)
Jak jesteś w KRK znowu i na Prokocimiu do do mnie masz 10 min Wpadaj


Dziękuję za zaproszenie
Napiszę priv

Migdałek dzięki opryskom żyje.

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
sylwia_slomc... 00:20, 01 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Też tetrowe przerabiałam i to podwójnie bo na pampers było uczulenie, a tetry musiałam prasować z obu stron tak samo śpiochy i kaftaniki.....i zyję, dałam radę, dzieci nie zamordowałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies