Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 10:14, 21 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Danusiu,tak wkleilam przez serwer.Poprosze o usuniecie postow bez zdjec.

____________________
Zapraszam na kawe
Kasiek 16:10, 22 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kasiu ,wiosennie sie zrobilo

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Bawarka
KasiaBawaria 11:51, 23 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Przepieknie u ciebie!!Jakie to odmiany?Bo u mnie sa takie male te krokusy.
____________________
Zapraszam na kawe
Kasiek 19:53, 25 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kasiu witaj,sasiadko z Bawarii Nie wiem jaka to odmiana ,wczesniej nie zwracalam na to uwagi,krokusy to krokusy,mialy byc biale...Chcialam biale krokusiki polaczyc z rozowymi hiacyntami,wyszlo co wyszloWazne ze sa i pieknie pachna.
Pytalas sie u mnie o wyglad Rubensa w zimie,otoz ,wyglada nieciekawie ,jak to w zimie,poplatane klacza,duzo klacz,nagie,brunatne.Wynagradza wiosna Dzisiaj dokupilam kolejne 3 sztuki (Obi ) za 5.95€ .Wczesniej kupowalam u ogrodnika za okolo 12-13 €( jezeli dobrze pamietam) Teraz porownam.Kasiu jaka pogoda u Ciebie?
____________________
Bawarka
KasiaBawaria 20:17, 25 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dziekuje Kasiu-czy to ten sam clematis co mayleen?Bo o ten mi chodzilo.Chyba posadze go zamiast roz,bo nie bedziemy chociaz podrapani
Ten tez kupowalas w obi?

U nas nieciekawie -6 i snieg.Od czwartku ma isc temperatura w gore i padac.Ale to juz dwa tygodnie temu obiecywali.

Tez mam mase krokusow,ale twoje wydaja sie takie duze!!Moje maja raczej drobne kwiatki.
____________________
Zapraszam na kawe
Kasiek 11:14, 26 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kasienko,te dwa clemki sa bardzo podobne, Mayleen pachnie jednak zdecydowanie mocniej -waniliowo.Moze nie usuwaj rozy ,a polacz go z nia
Krokusy sa rzeczywiscie duze,wygladaja imponujaca,ale mam tez z tych mniejszych-fioletowe i zolte
U mnie od wczoraj wieczorem pada snieg,takie strachy na lachy ,ale zimno nie jest .Moze dobrze ze pada bo mamy razace slonce ktore moze roslinki popalic,a tak,maja troche oslonki
____________________
Bawarka
KasiaBawaria 13:25, 26 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Rozy jeszcze nie ma.Byla w planach z clematisem.Ale ten mayleen rosnie tak imponujaco,ze by mi roze totalnie zarosl,jak myslisz'?
U nas jest zimno.Bylam wlasnie na spacerze z malym i wrocilismy szybko-pomimo rekawiczek i czapek zmarzlismy bardzo.Takie lodowate,mrozne powietrze i to pod koniec marca ehh.Sniegu teraz jak na lekarstwo a -10 stopni.Jak paprocie pieknie przezimowaly, tak teraz w tych kilka dni ucierpialy. Bo snieg pada ale jest go teraz malo.
____________________
Zapraszam na kawe
Kasiek 13:47, 27 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
U mnie jest slonce,czyste niebo,czasami tylko jakas chmurka przeleci,mrozow nie ma.Na wieczor ma padac sniezek,ale nie martwi mnie,bo okryje jeszcze roslinki.
Paprociami sie nie martw,pewnie jeszcze odbija. Do tematu clemka: posadzilabym go na drugim planie,roze wysuwajac troche do przodu,niech ma piekne tlo.Ze wzgledu na jasny kolor clemka,roze kupilabym zdecydowanie w kolorze intensywnym,ale to tylko moja, taka mala sugestia.
P.s bylam na godzinnym spacerze z psem i nie zmarzlam
____________________
Bawarka
KasiaBawaria 14:01, 27 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Na pierwszy i drugi plan nie mam miejsca.Ta pergola bedzie na skarpie.A rozy myslalam takiej jak sebastian kneipp z koloru.Wiec nie posadze bo sie rozmyja.No nic,chyba pozostane przy powojniku.

Zazdroszcze pogody.U nas caly czas ponizej zera.Rano -8 teraz -3. Juz nie pamietam kiedy slonce widzialam.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 14:03, 27 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
W miejscu gdzie siedzi moja kotka na tej fotce,bedzie kratka.A nie chce usuwac innych roslin.Przynajmniej dol clematisa bedzie w cieniu.

____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies