Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 08:05, 15 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Witaj Marzenko,dziekuje ci serdecznie!A moglabys jeszcze dodac,ze jestem z poludnia Niemiec?Dziekuje.
Moj maz tez mial alergie na koty-astme alergiczna.Po roku przeszlo
Tutaj o tym pisalam

http://kotyperskie.eu/?p=397

Wiec moze nie wszystko stracone?
____________________
Zapraszam na kawe
popcorn 08:10, 15 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Kasiu!
podczytuję po cichu, ale persy! Super! I ta pergola taka wielka w planach - cudnie będzie wyglądać z różą! Nie wiem czy znajdziesz pnącą bezkolcową...

pozdrawiam!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaBawaria 08:12, 15 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Bezokolcowe w Niemczech widzialam,ale wlasnie ich kwiaty nie podobaja mi sie tak bardzo jak np Sebastain Kneipp. Ale moze moje obawy sa nieuzasadnione i sie nie poklujemy pod ta pergola?Dzis dostalam telefon ze wlasnie pergola jedzie do mnie.A miala byc za 4 tygodnie!
____________________
Zapraszam na kawe
Moniika 17:48, 15 mar 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
kasiavohenstrauss napisał(a)
Dla dopelnienia mojego profilu przedstawie wam pozostalych mieszkancow, to juz wszystko ufff.

I 200l akwarium,moja pasja od ponad 20 lat-tez ogrodnictwo,ale podwodne





Witaj, przepiękne, niesamowite, Cudne akwarium... Jestem pod wrażeniem. Ogrod tez śliczny, ale akwarium mnie zachwyciło poprostu . Pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Bogdzia 20:19, 15 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękny masz ten podwodny ogródek i bardzo kolorowy a takiej trawki fajnej jeszcze nie widziałam, całkiem jak trawnik w ogrodzie.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
KasiaBawaria 21:10, 15 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ahh dziekuje za slowa uznania.Trawka to Eleocharis acicularis-sitowie iglowate. To akwarium holenderskie,wiec juz wyzsza szkola jazdy.Takimi zajmuje sie od ponad 12 lat.Gorzej niz w ogrodku,bo trzeba mierzyc parametry,czego za duzo,czego za malo.Inaczej pojawia sie glony.Do tego CO2 i maksymalne oswietlenie i dobra filtracja.Codzienne nawozenie.Bledy sa niewybaczane Ogrodek latwiejszy Ale kocham akwarystyke,choc mam na nia coraz mniej czasu (male dziecko w planach drugie). Problemem jest,ze ryby sie mnoza na potege-.brzanki,glonojady,nawet teczanki.A z tego gaszczu nie sposob ich wylowic.
____________________
Zapraszam na kawe
Loosiuu 20:58, 16 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Witaj, niestety nie wyświetlają mi się zdjęcia w pierwszych stronach, ale z reszty widzę, że ładnie tam masz Ogromny miskant!
Również pasjonuję się akwarystyką i potwierdzam, że jeden mały błąd i plaga glonów Ale warto się pomęczyć dla efektów Stosujesz JBL Manado? Kolor mi trochę je przypomina. Super litraż! W takim to można poszaleć
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
KasiaBawaria 23:54, 16 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Tak to manado,a pod nim podajze amazonia.Juz nie pamietam 200 l to i tak malo.W Polsce mialam 400 i....holenderskie bez co2 i nawozenia Bylo latwiejsze w utrzymaniu.
____________________
Zapraszam na kawe
Loosiuu 00:01, 17 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Wydaje mi się, że masz eleocharisa, jak się sprawuje, bo u mnie ostatnio krasnorosty go atakują i nie mogę dojść do ładu. Pewnie przez zbyt małe CO2 w stosunku do światła.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
KasiaBawaria 09:23, 17 mar 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Super-zadnych problemow,w rok zajal cala powierzchnie akwarium a mialam tylko kilka sadzonek.Przytnij go dosyc mocno by pozbyc sie glonow.No i potrzebuje duzo swiatla-ja mam w 200 litrach 160watt.Co2 zawsze na jasnozielono-wiec ok 25-30 ppm.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies