Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 08:37, 14 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Hehe, ok. U mojego kocura- persa- zawsze bylo widac, ze jest obrazony Eddiemu juz przeszlo. Duzo ulatwilo nam to utrzymanie go w czystosci.Ale szczegolnie jego futro jest teraz o wiele fajniejsze w dotyku.

Jutro beda wybijac mi okna i montowac wieksze. Trzymajcie kciuki, by duzej demolki nie bylo..
____________________
Zapraszam na kawe
Malgosik 09:14, 14 kwi 2019


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
KasiaBawaria napisał(a)
Haha, tutaj jest moj watek ogrod przerabiam od 8 lat.Ciagle po trochu Praca i dzieci na wiecej nie pozwalaja
Ta tawulka latem jest zielona a na jesien pieknie sie przebarwia.To Golden Princess i Magic carpet. Bardzo polecam.Jesienia robilismy murek oporowy i obie po 7 latach zostaly przesadzone- po uprzednim przycieciu i lisci i korzeni. Jak widac, obie to przezyly bez uszczerpku.



To chyba często przycinasz te tawuły bo takie gęściutkie. Ja mam 5 sztuk takich samych, co to teraz pomarańczowe listki mają na początku. Ale wałek z nich formuję.
____________________
Ogród na glinie
Gosiek33 10:24, 14 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
To niestety razwalanka będzie. Zabezpiecz dobrze folią malarską wszystko przed kurzem, takim betonowym. Efekt wynagrodzi niedogodności
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 17:30, 14 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Oj bedzie, ale to dopiero pierwsza czesc przebudowy. Za rok powiekszanie sypialni i zabudowa balkonu, ktorego malowanie na 2 pietrze to katorga. Przez to powieksza sie dwie sypialnie. Wbudujemy tez okna dachowe. Podlogi nowe, okna. Potem cala elewacja nowa i remont lazienki.....za trzy lata moze w koncu skonczymy.Juz 8 lat tu mieszkamy i tak pomalu robimy.Ale bede miec w koncu widok do ogrodka
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 07:35, 15 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Malgosik- tne je dwa razy w roku.
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 07:38, 15 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jak żyć bez widoku na ogród? W takim razie to najwyższa pora. Powodzenia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Basilikum 07:41, 15 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
oj mam nadzieje, ze wszystko sie udalo jak nalezy remont trudny czas ale po remoncie bedzie super
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
KasiaBawaria 07:18, 16 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Mamy drzwi tarasowe, ale w tym miejscu pergola zaslania widok i krzesla. Do tego to waskie miejsce.A widok jest w sumie po prawej stronie. Pracownicy zrobili w salonie sciane z desek i folii, zeby kurz nie lecial do reszty pokoju. Na noc zabili dziury deskami.Rabate, gdzie gruz lecial sami przykryli folia. Dzis robia do konca, potem firma okienna, jutro poprawki tynku.Szybko sie uwijaja
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 07:28, 16 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bardzo porządni ludzie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 07:51, 17 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dzisiaj beda juz tynkowac Ale juz teraz widze, ze przez okno bede mogla widziec moje kwitnace hortensje

Ciesze sie, ze dzis przyjda moje bordowe jarzmianki
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies