Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

margaretka3 10:09, 05 paź 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Sebek napisał(a)


Tak, niebieski kolor je odstrasza i nie ładują się do domu

No to mam dla mojego M. niepodważalny argument do zmian kolorystycznych w domu , bo muchy w domu to jego obsesja, a aktualny kolor ścian - moja. Wyjdzie na moje
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Sebek 10:11, 05 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
abiko napisał(a)
Sebuś, dziękuję jeszcze raz za kfiotki i za wizytę i strasznie przepraszam, że Cię zagadałam na śmierć. Wielki całus.


Aga, przecież żyję To ja dziękuję za miłe ugoszczenie i możliwość zobaczenia Twojego ogrodu Plany różano - trawiaste bardzo się mi podobają
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 10:12, 05 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ren133 napisał(a)


Może w przyszłym sezonie się uda?


Ze mną się widziałas Dziewczyny mus namówić Albo Was na odwiedzenie południa
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 10:17, 05 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
margaretka3 napisał(a)

No to mam dla mojego M. niepodważalny argument do zmian kolorystycznych w domu , bo muchy w domu to jego obsesja, a aktualny kolor ścian - moja. Wyjdzie na moje


Gosia, to ponoć działa jeśli są niebieskie okiennice i drzwi, muchy ponoć wyobrażają sobie, ze jest to woda i lecą dalej. Jak byłem dzieckiem raz miałem w pokoju niebieskie ściany i nie lubiłem ich... To bardzo wiążący kolor i możesz odczuwać zimno w takim wnętrzu... Widziałaś turkus w salonie u mnie? Występuje tylko w dodatkach i takie rozwiązanie Ci polecam Jednak much to nie odstrasza
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
margaretka3 10:32, 05 paź 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Nie zupełnie niebieskie, biel złamana niebieskością Musiałeś pisać, że tylko okiennice i drzwi? Teraz bedę musiała skłamać
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
abiko 10:34, 05 paź 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8422
Sebek napisał(a)


Aga, przecież żyję To ja dziękuję za miłe ugoszczenie i możliwość zobaczenia Twojego ogrodu Plany różano - trawiaste bardzo się mi podobają


taaa 40 min wizyty i uciekł
dziś wprowadziły mi się chyba na stałe nornice.. normalnie pół cebuli nie posadzę jak tak dalej pójdzie, buu
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
ren133 10:34, 05 paź 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Sebek napisał(a)


Ze mną się widziałas Dziewczyny mus namówić Albo Was na odwiedzenie południa


Do wiosny coś się wymyśli
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
malgorzata_s... 11:27, 05 paź 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kiedyś domy wiejskie bielono wapnem z niebieską farbką właśnie z powodu much.W orientalnych krajach są nawet całe niebieskie miasteczka.Turkusowe drzwi?
Dlaczego nie? Pytanie tylko czy do elewacji pasują? Miłego tygodnia Sebuś
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
11:32, 05 paź 2015
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kiedyś domy wiejskie bielono wapnem z niebieską farbką właśnie z powodu much.W orientalnych krajach są nawet całe niebieskie miasteczka.Turkusowe drzwi?
Dlaczego nie? Pytanie tylko czy do elewacji pasują? Miłego tygodnia Sebuś


lakmus!...barwnik taki i tak robiono własnie zeby owodów było mniej.
sylwia_slomc... 11:40, 05 paź 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82627
U Ciebie zawsze cudne ujęcia ja się chyba nigdy nie naumiem takich fotek robić i rabat tak komponować
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies