Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 19:01, 05 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Enya73 napisał(a)


A czym będziesz malował? Mnie też aż ręka świerzbi, żeby przemalować moje mahoniowe drzwi wejściowe do domu na szaro, bo mi do cegły klinkierowej będzie ładnie pasowało, ale się bojam Na razie przemalowałam meble w pokoju syna i odpukać na razie farba nie odłazi

Muchy... fe, mam ich w tym roku całe mnóstwo. Najskuteczniejsza ręczna łapka

Macham do Ciebie zza miedzy


Anita, na razie jestem na etapie, że sam się waham Jak uzyskam zgodę właścicielki, a zarazem inwestora (czytaj Mamy) to zacznę poszukiwania farby
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:02, 05 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
mateuszmichn napisał(a)



Jeśli dobrze zetrzesz starą powłokę papierem ściernym, to farba nie będzie odchodziła.
Polecam farbę Bloom. Malowane nimi meble sosnowe i wygląda super


I tak zapomnę Jak będę na etapie wyboru ponownie się upomne znów o nazwę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Filemon24 19:23, 05 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Sebek napisał(a)


Poczułem się zaintrygowany ta substancją niczym Judyta ową lechtaczką w filmie "Nigdy w życiu "


hahah
co do drzwi w kolorze niebieskim to jeszcze się z takimi nie spotkałam i chodź niebieski to mój ulubiony kolor takim drzwiom mówię stanowcze NIE wybij sobie to z głosy [url=http://emotikona.pl/emotikony/] a mój chłopak który robi meble, drzwi itp oraz je montuje to już by chyba zawału dostał jakbym mu zaproponowała żeby sobie zrobił takie do domu ( teraz akurat będzie wymieniał)
____________________
JulkAd 20:41, 05 paź 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Sebek napisał(a)


Skąd Specjalnie pomijam te miejsca, które są niezbyt efektowne o tej porze

U mnie The Fairy zaczęły spektakl - kwitną jak w czerwcu


U mnie to samo, a nawet bym powiedziała, że zdecydowanie lepiej...i kolor mają ładniejszy...nie taki spłowiały.
U mnie na rabacie bylinowej juz połowę wyciepałam, bo już efektownie nie było.
Turkus odstrasza muchy?...ciekafffe, bardzo ciekafffe
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
aga_pe 20:57, 05 paź 2015


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Sebek napisał(a)


Gosia, to ponoć działa jeśli są niebieskie okiennice i drzwi, muchy ponoć wyobrażają sobie, ze jest to woda i lecą dalej. Jak byłem dzieckiem raz miałem w pokoju niebieskie ściany i nie lubiłem ich... To bardzo wiążący kolor i możesz odczuwać zimno w takim wnętrzu... Widziałaś turkus w salonie u mnie? Występuje tylko w dodatkach i takie rozwiązanie Ci polecam Jednak much to nie odstrasza

Się wtrącę...jeśli mogę . Też miałam niebieskie ściany...z bielą ok, tylko szybciutko zaczął mnie irytować ten kolor. Przemalowałam na turkus i jej o niebo lepiej. A czy much mniej? Chyba nie... W sumie w tym roku nie miałam ich wiele w całym domu...niezależnie od koloru
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
AlKa 22:00, 05 paź 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Sebek napisał(a)


A tego nie wiedziałem


Ja też nie, bo tv u mnie EM ogląda. Dla mnie to tylko zbyteczny mebel łapiący kurz
____________________
pora na zmiany
AlKa 22:08, 05 paź 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Ja tez nie lubiłam niebieskiego koloru, a obecnie mam ciemno granatową ścianę w pokoju... i bardzo mi się podoba.
____________________
pora na zmiany
Zielona 22:22, 05 paź 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Alka - ściana w kolorze "navy"? Pycha! Dodaj złote bibeloty i zjawiskowe połączenie, zgodne z ostatnimi trendami, gotowe.

Sebku - nie będę kłamała. Podglądałam, ale nie nadrobię wszystkiego. Mam jednak nadzieję na forumowy come back
Sebek 22:58, 05 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Filemon24 napisał(a)


hahah
co do drzwi w kolorze niebieskim to jeszcze się z takimi nie spotkałam i chodź niebieski to mój ulubiony kolor takim drzwiom mówię stanowcze NIE wybij sobie to z głosy a mój chłopak który robi meble, drzwi itp oraz je montuje to już by chyba zawału dostał jakbym mu zaproponowała żeby sobie zrobił takie do domu ( teraz akurat będzie wymieniał)


W sumie zazdroszczę fachowca w rodzinie, przynajmniej jak Ci się coś znudzi to zawsze możesz dać swojemu facetowi do przeróbki
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:59, 05 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
JulkAd napisał(a)


U mnie to samo, a nawet bym powiedziała, że zdecydowanie lepiej...i kolor mają ładniejszy...nie taki spłowiały.
U mnie na rabacie bylinowej juz połowę wyciepałam, bo już efektownie nie było.
Turkus odstrasza muchy?...ciekafffe, bardzo ciekafffe


U mnie jeszcze nie było przymrozków (Wrocław jak zwykle pierwszy ), więc wycinałem tylko to co było porażone. Róże zyskały trochę miejsca
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies