Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Zielona 10:11, 06 paź 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Sebek napisał(a)


Marta, nie wiem czy to Ty czy ktoś inny, ale pamiętam jakąś inspirację navy ze złotem - coś pięknego! Z innym kolorem złote dodatki mogłyby wyglądać kiczowato, ale ten granat nadaje wnętrzu wyszukanej elegancji - no mniam!

Ja teraz spróbuję poskakać po wątkach, choć powieki już mi lekko spadają Jednak ciągle licze na Twój wielki powrót na forum, na razie tylko kibicuję byś rozwiała chmury nad Tobą wiszące


Na forum na pewno znajdę więcej czasu, kiedy uporam się z kilkoma ważnymi sprawami.

Co do wnętrz:
Wiesz, że ja klasyczna jestem
Do połączenia navy&gold wzdycham zawsze. To sztandarowy zestaw, który od lat nie wychodzi z mody.

mateuszmichn 10:53, 06 paź 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Też mi się podoba takie zestawienie albo butelkowa zieleń, jednak chyba bym się bał takich kolorów, że będzie za ciemno
____________________
Mój mały zakątek
12:10, 06 paź 2015
przez te kolory i wnętrza ......to sobie przypomniałam że coś mi miałeś podesłać! ...nie widziałam
Filemon24 12:47, 06 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
ja lubię jak w domu jest jasno, jasne kolory szrości, kolory ziemi, jasne płytki odbijające światło to są moje klimaty. Pomimo, że uwielbiam niebieski to jak dla mnie to nie kolor do wnętrz
____________________
Madzenka 18:53, 06 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pokazałeś dla mnie idealne kolory do biura wiekszość firmowej odzieży mam w granacie +bezowe lub złote dodatki

Ale w domu zostane przy bieli i szarościach

Magda była w doskonałej formie, cała w szarościach wczoraj
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 20:59, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
mateuszmichn napisał(a)


Ok. Nie ma problemu. Farba super, w dodatku wodna. Tylko trzeba doczytac czy zda egzamin na drzwiach zewnętrznych. Pytaj jak będziesz miał malować, pomogę jeśli będę potrafił.
Ostatnio też zajmuje się konserwacja mebla ale o tym niedługo na moim wątku, muszę tylko skończyć


A to czekam na premierę Jak odrestaurowałem raz stare krzesło to przesiedziało pół roku w kotłowni, a na koniec trafiło do pieca
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:03, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mathildis napisał(a)
Sebku, poczytałam, pooglądałam, spotkań zazdroszczę, zarośnięte drzwi, a raczej komentarz sąsiada, mnie rozbawiły, a malowanie ich na kolor niebieski tylko i wyłącznie spowodowało skojarzenie z książką Szczygielskiego za niebieskimi drzwiami ale tak jak Madżenka niebieskim drzwiom mówię nie, ale oczywiście u mnie u siebie rób jak uważasz


Aniu - słynne już zarośnięte drzwi pozostaną w takim kolorze jakim są, nie bez powodu są stalowe Malować ich na pewno nie trzeba Drugie frontowe drzwi wymagają odświeżenia pewnie już w przyszłym roku, a ja zawsze idę pod górkę Problem w tym, że od nowości nie były w ogóle konserwowane i łuszczy się z nich farba. Pewnie będą wymagały zdarcia starej powłoki i nałożenia nowej I stąd mój pomysł, by zaszaleć i walnąć je na nietypowy kolor
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:04, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
jazzy napisał(a)
Zrób czerwone! To bardzo Feng Shui
https://www.pinterest.com/pin/387380005418745336/


Czerwonemu mówię nie! Tylko na święta
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:05, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
eee_taam napisał(a)


kupiłam z 2 tyg. temu w Goczałkowicach. ..może jeszcze maja?


Były też w zeszły poniedziałek Tylko nie wiem czy Agnieszce opłaca się po nie jechać z Krakowa - na pewno gdzieś je mają w okolicy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:09, 06 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Filemon24 napisał(a)
Zapytam swojego chłopaka jaką farbą pomalować drzwi by nie złaziła jeśli chodzi o wnętrza to napatrzę się na te realizację projektantów wszystko za kupę forsy ( chłopak mi robi zdjęcia jak jest na montażach )
i szczerze to często rewelacji nie ma a kasy to kosztuje.... w kolorach króluje tylko biały, biały, biały no i biały czasem czarny. Szczerze to mam wrażenie , że projektanci idą taśmową kuchnia biała jak w laboratorium hehe mi tam się to nie podoba. Chociaż ostatnio widziałam kuchnie w kolorze czerwonym (kolor identyczny jak krew)z czarnym blatem no dziwnie to wyglądało


Białą kuchnię mam i jest genialna W ogóle nie widać brudu, nie kurzy się i wygląda tak... sterylnie Jak wygram w Totka to sobie zmienię na taką ze szklanymi frontami - choć zwykłe z MDF-u też są całkiem w porządku Jednak nie ma tego efektu laboratium, który bym chciał
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies