Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Maga76 21:56, 07 paź 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 40
Sebek napisał(a)


Witaj Madziu na forum Pasja jak pasja, przynajmniej ja tak uważam, bo to jedna z wielu

Te targi były na Klimeckiego, w Chemobudowie. Ale bylem raz i więcej nie pojechałem, bo większość oferowanego wtedy tam asortymentu była dostępna wszędzie

Macham


Dziękuję i macham do Ciebie
____________________
kasia_w 22:09, 07 paź 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Sebku Twoje "krzaki: są jak najbardziej na miejscu w tych kolorystycznych dywagacjach. Mnie zauroczyła ich kolorystyczna przemiana- od zimnych fioletów, przez błękity aż po ciepłe różowo rude odcienie jesieni. A to wszystko na jednej rabacie. I co lepsze- to wszystko gra i to jak niezła orkiestra, która rozwija temat muzyczny, tak jak ty barwy rabaty.
He he jakie skojarzenia, nie mogę...

Co do ścian- malowałam córce ścianę na czarno (farba tablicowa) w pokoju niemal białym, białe meble, jasne podłogi, kilka tkanin i dodatków w czystych mocnych kolorach, Jesteśmy zachwyceni efektem.czerń nie zmniejsza pomieszczeń, lecz oddala- czyli pokój poprzez tę czarną ścianę zyskał głębię.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4510-maly-ogrod-kasi?page=172

____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Filemon24 07:40, 08 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Mnie tam i tak nic nie przekona do czarnej ściany
____________________
Filemon24 07:44, 08 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Sebek napisał(a)


Zapraszam
https://pl.pinterest.com/sebastiancholew/lookbook/

Pinsuję to, co mogę skleić z tego co mam w szafie Lub to co koniecznie musi się w tej szafie znaleźć


Mi się wszystko podoba oprócz tych sweterków w guziczki nie lubię tego u facetów. Swoja drogą jacy przystojni i zgrabniaści ci panowie na fotkach.
Zaliczyłam też rozmowy aby przekonać mojego chłopaka do zakupu mokasynów ale on jest strasznie uparty i mu się nie podobają (pedalskie) i nie kupi. Często toczymy walki na zakupach i dyskusje w przymierzalniach hahah
____________________
07:46, 08 paź 2015
Filemon24 napisał(a)
Mnie tam i tak nic nie przekona do czarnej ściany


byłam w takim hotelu czarna ściana ..obok ściana w czarnobiałe paseczki ...a reszta białe lub naturalna cegła ...dobrze to wygladało ...ale czy do domu też by było dobre ...to nie jestem przekonana ....ja jednak z tych co kolorowe jarmarki lubią
Filemon24 07:53, 08 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
a ja znowu lubię jasne wnętrza, odbijające światło podłogi i w ogóle bling bling
____________________
abiko 09:14, 08 paź 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Filemon24 napisał(a)


Zaliczyłam też rozmowy aby przekonać mojego chłopaka do zakupu mokasynów ale on jest strasznie uparty i mu się nie podobają (pedalskie) i nie kupi.

Matko co to w ogóle za określenie.. okropność
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Sebek 11:27, 08 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kasia_w napisał(a)
Sebku Twoje "krzaki: są jak najbardziej na miejscu w tych kolorystycznych dywagacjach. Mnie zauroczyła ich kolorystyczna przemiana- od zimnych fioletów, przez błękity aż po ciepłe różowo rude odcienie jesieni. A to wszystko na jednej rabacie. I co lepsze- to wszystko gra i to jak niezła orkiestra, która rozwija temat muzyczny, tak jak ty barwy rabaty.
He he jakie skojarzenia, nie mogę...

Co do ścian- malowałam córce ścianę na czarno (farba tablicowa) w pokoju niemal białym, białe meble, jasne podłogi, kilka tkanin i dodatków w czystych mocnych kolorach, Jesteśmy zachwyceni efektem.czerń nie zmniejsza pomieszczeń, lecz oddala- czyli pokój poprzez tę czarną ścianę zyskał głębię.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4510-maly-ogrod-kasi?page=172



Ja uwielbiam czarne elementy we wnętrzu, ale u kogoś Nie znioslbym codziennego latania ze ścierką

Twój opis mojego bałaganu roślinnego aż mnie zachwycił
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:28, 08 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Filemon24 napisał(a)
Mnie tam i tak nic nie przekona do czarnej ściany


Nigdy nie mów nigdy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:33, 08 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Filemon24 napisał(a)


Mi się wszystko podoba oprócz tych sweterków w guziczki nie lubię tego u facetów. Swoja drogą jacy przystojni i zgrabniaści ci panowie na fotkach.
Zaliczyłam też rozmowy aby przekonać mojego chłopaka do zakupu mokasynów ale on jest strasznie uparty i mu się nie podobają (pedalskie) i nie kupi. Często toczymy walki na zakupach i dyskusje w przymierzalniach hahah


Mokasynów tez nie włożę Raz miałem cos podobnego do tego typu butów i wywaliłem


PS - jak obserwuje niektóre pary w sklepach to tylko uśmiecham się do siebie w myślach
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies