Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 16:57, 07 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ależ fajna rozmów sie tu toczy I ile nauczyć się można Fajne jest to, że każdy ma inne spojrzenie na kolory, faktury i rodzaje materiałów - dzięki temu świat jest mega kolorowy i zróżnicowany A najważniejsze, by samemu czuć się swobodnie - czy to w ubraniu czy też we własnym domu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 17:15, 07 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Asisko_2005 napisał(a)
piękna zmiana bylinówki, uroczo o każdej porze roku.

Sebek, ja jestem zaskoczona, ze Ty jeszcze bloga modowego nie prowadzisz, zawsze taki wystylizowany....


Asiu, ja? Blogerem modowym?
Owszem, mam tablicę na Pinterest, która ma mi dostarczać wiedzy jak ze sobą łączyć poszczególne części garderoby , ale zupełnie obcym osobom bym się chyba nie odważył doradzać Gust mi się ostatnio wyostrzyl i do dobrych sklepów nie boje się wchodzić, a dzięki lokalizacji w której się znajduję mam możliwość śledzenia na bieżąco kiedy i co mam kupić Jednak w swojej ocenie nie stylizuje się, a po prostu ubieram - w mniej lub bardziej ładne rzeczy Polska swojego Adama Gallaghera jeszcze nie ma, ale raczej nie ja nim zostanę Jakoś nie mam parcia na szkło
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
17:20, 07 paź 2015
ale co ty chcesz dobierać ...czytam że wszystko co szare jest trendy ...więc co by nie włożył to spasuje

ubolewam nad tą szarościa w każdej swerze życia już jest mocno obecna! ....a w 80 latach jak była u nas ...to nie umieliśmy wykorzystać i wypromować na świat ....tylko amerykański kicz nas kręcił ...od przewrotność losu.
waldek727 17:51, 07 paź 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Sebek napisał(a)

Gust mi się ostatnio wyostrzyl i do dobrych sklepów nie boje się wchodzić, a dzięki lokalizacji w której się znajduję mam możliwość śledzenia na bieżąco kiedy i co mam kupić Jednak w swojej ocenie nie stylizuje się, a po prostu ubieram - w mniej lub bardziej ładne rzeczy

Ja Sebo w ubiorze jestem raczej klasykiem i podoba mi się np taki styl:
https://pl.pinterest.com/pin/300193131389009290/
A w czym Ty gustujesz?
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
malkul 17:54, 07 paź 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
waldek727 napisał(a)

Ja Sebo w ubiorze jestem raczej klasykiem i podoba mi się np taki styl:
https://pl.pinterest.com/pin/300193131389009290/
A w czym Ty gustujesz?


no fajnie
realizujesz na codzień taki styl?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
waldek727 18:12, 07 paź 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Tak.
Poza białymi butami.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
malkul 18:26, 07 paź 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
waldek727 napisał(a)
Tak.
Poza białymi butami.

ooo super
pokaż pokaż
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Sebek 19:21, 07 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
eee_taam napisał(a)
ale co ty chcesz dobierać ...czytam że wszystko co szare jest trendy ...więc co by nie włożył to spasuje

ubolewam nad tą szarościa w każdej swerze życia już jest mocno obecna! ....a w 80 latach jak była u nas ...to nie umieliśmy wykorzystać i wypromować na świat ....tylko amerykański kicz nas kręcił ...od przewrotność losu.


Przecież od lat wiadomo, że jak coś jest modne w Ameryce to u nas musi być skopiowane - nieważne czy jest to pozytywne czy odwrotnie

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:24, 07 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
waldek727 napisał(a)

Ja Sebo w ubiorze jestem raczej klasykiem i podoba mi się np taki styl:
https://pl.pinterest.com/pin/300193131389009290/
A w czym Ty gustujesz?


Zapraszam
https://pl.pinterest.com/sebastiancholew/lookbook/

Pinsuję to, co mogę skleić z tego co mam w szafie Lub to co koniecznie musi się w tej szafie znaleźć
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
waldek727 19:27, 07 paź 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
malkul napisała:

ooo super
pokaż pokaż

Jak będę u siostry w Katowicach, to gdy tylko otrzymam od Ciebie zaproszenie obiecuję, że wpadnę na serniczek. Resztę dodatków mogę przygotować ja.
Sebo. O Twoim ogrodzie też nie zapomnę. Mnie Twoje ,,krzoki" nie zmylą.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies