Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 22:49, 12 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zielona napisał(a)
kiedy zobaczyłam fotki, właśnie o tych miskantach pomyślałam... Wiązanie ich chyba nie będzie możliwe... Może ciachnij o połowę?


Cieszę się, że czuwasz Podsunąłem też pomysł z tyczkami
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:51, 12 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)
To co Sebek robimy risercz lampek coby sezon grizłodowy rozpocząć? Tradycji musi stać sie zadość


Kusisz W sumie na dniach pewnie już się pojawią świąteczne dekoracje w galeriach to dlaczego my mamy być gorsi?
Wrocław też ma śnieg? Czy tylko z nas tacy "szczęściarze"?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
mateuszmichn 23:12, 12 paź 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Sebek napisał(a)


Mi raz tak zwinęli buty, znam ten ból


Łączmy się w bólu
____________________
Mój mały zakątek
sylwia_slomc... 23:20, 12 paź 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Sebek napisał(a)


Kusisz W sumie na dniach pewnie już się pojawią świąteczne dekoracje w galeriach to dlaczego my mamy być gorsi?
Wrocław też ma śnieg? Czy tylko z nas tacy "szczęściarze"?


Wrocław ma lodowe perełki - zobacz u Irenki jak Jej pięknie ogród ubrało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
weronika77 14:05, 13 paź 2015


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Sebek napisał(a)





Jak pisalem wcześniej każdy z nas jest inny Na forum mamy tylko jeden wątek wnetrzowisko, ale obserwując swoj wątek od paru dni stwierdzam, że nowy dział by się przydał Tylko do którego chętniej byśmy zaglądali? Pewnie pora roku byłaby wyznacznikiem


***
Wróciłam z daleka i stamtąd mam adres ciekawy dla projektantów, poszperam i wstawie link,dla inspiracji. Zdjęcia Danusi ładne, te co robiła i co Ty Jej robiłeś. Tymczasem pozdrawiam, ciągle z podziwem dla młodego, ambitnego człowieka.
O nastroju świątecznym też czytałam, mi też się wkradł taki ze wczorajszym śniegiem.
Poszperałam, edytuję i podaję adres: www.houzz.com
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Margarete 15:34, 13 paź 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale wizyta....żeby nie powiedzieć "wizytacja".....
Żartuję ! Fajnie wam na pewno było, wszak ty to jeden z "najstaryszch" forumowiczów jestes .
Rady Danusi bezcenne, to fakt, a twój ogród jakby specjalnie na tę wizyte czekał, horti jeszcze w pełni jesiennych kolorów ( u mnie juz brązowe) astry cudne, hosty jeszcze zielone (u mnie juz całkiem zółte)...super to sie wszystko na fotach prezentuje.
Nie wiem jak u was ale u mnie wczoraj snieg zdominował widoki za oknem, oglądałam przez szybkę spod ciepłego kocyka róże w białych czapeczkach i surfinie w donicach na tarsie z białym korzuszkiem...o wilcu z donic na tarasie nie wspomne bo szlag go trafił dwie noce wczesniej kiedy to przymrozek "sparzył" jego liscie, ale i przy okazji begonie i winobluszcz w przedogródku. Po zawilcach u mnie juz tez tylko wspomnienie a u ciebie na fotkach jeszcze nawet kosmosy widziałam... jakbys w innej strefie klimatycznej miał ten ogród...
Pozdrawiam Sebek !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Sebek 21:38, 13 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
sylwia_slomczewska napisał(a)


Wrocław ma lodowe perełki - zobacz u Irenki jak Jej pięknie ogród ubrało


Za chwile lecę Tylko się ogarnę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:39, 13 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
weronika77 napisał(a)


***
Wróciłam z daleka i stamtąd mam adres ciekawy dla projektantów, poszperam i wstawie link,dla inspiracji. Zdjęcia Danusi ładne, te co robiła i co Ty Jej robiłeś. Tymczasem pozdrawiam, ciągle z podziwem dla młodego, ambitnego człowieka.
O nastroju świątecznym też czytałam, mi też się wkradł taki ze wczorajszym śniegiem.



Zatem czekam na adres i zerkne za chwile do Ciebie czy zdjęcia z tego miejsca wstawilas
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:51, 13 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Margarete napisał(a)
Ale wizyta....żeby nie powiedzieć "wizytacja".....
Żartuję ! Fajnie wam na pewno było, wszak ty to jeden z "najstaryszch" forumowiczów jestes .
Rady Danusi bezcenne, to fakt, a twój ogród jakby specjalnie na tę wizyte czekał, horti jeszcze w pełni jesiennych kolorów ( u mnie juz brązowe) astry cudne, hosty jeszcze zielone (u mnie juz całkiem zółte)...super to sie wszystko na fotach prezentuje.
Nie wiem jak u was ale u mnie wczoraj snieg zdominował widoki za oknem, oglądałam przez szybkę spod ciepłego kocyka róże w białych czapeczkach i surfinie w donicach na tarsie z białym korzuszkiem...o wilcu z donic na tarasie nie wspomne bo szlag go trafił dwie noce wczesniej kiedy to przymrozek "sparzył" jego liscie, ale i przy okazji begonie i winobluszcz w przedogródku. Po zawilcach u mnie juz tez tylko wspomnienie a u ciebie na fotkach jeszcze nawet kosmosy widziałam... jakbys w innej strefie klimatycznej miał ten ogród...
Pozdrawiam Sebek !


Pogoda rzeczywiście dla mojego ogrodu była łaskawa - przynajmniej do niedzieli Teraz nie wiem jak wyglądają rabaty, ale w końcu mamy jesień Ciut kapryśna, ale zawsze może być gorzej Zawilce miały ostatnio jeszcze pąki - może jeszcze nie jest po nich
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mala_Mi 23:59, 13 paź 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oglądam... focie Twoje i focie Danusi... pikniusio... ale kolęd jeszcze nie słuchaj... nie pora.. jeszcze musi być ładnie Jesiennie....

A Kevina sobie oglądaj ile chcesz ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies