Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek z psem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z psem

Beka 21:21, 19 kwi 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
hanka_andrus napisał(a)
Cholerka z taką pracą,jak jeszcze w domu trzeba.....Ale trudno się mówi .
Co do muru,byłby ok, ale to wszystko koszty....może panelowy płot?Zobacz w ,,ogród w Tarnowie"-Ryszard ma zamontowane lustro właśnie na płocie .A płot ma z desek poziomych.

Dzięki zobaczę. A praca w sumie ok. tylko się czasem piętrzy. Ładny dzień dzisiaj mieliśmy prawda. Ja zaliczyłam spacer z M. nad morzem. Trzeba się nacieszyć tym dobrodziejstwem dopóki nie przyjadą turyści.
____________________
Ogródek z psem
grupa_trzyma... 22:09, 19 kwi 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Zazdroszczę Ci spacerów nad morzem...ja jako turystka - wprost je uwielbiam. Kołobrzeg też, bo jest piękny. Pomysł ewalm bardzo mi sie podoba, zaczyna być u Ciebie pięknie. Na razie tylko teoretycznie, ale to już coś. Pomysł ten tak mi się spodobał, że sama go chyba zmałpuję. Obejrzałam wczoraj ogród artysty, który stworzyła Danusia i ....TEŻ TAKI CHCĘ!!! A swoją drogą jakim cudem go przeoczyłam, dyć ja ciągle na tym forum...niedługo tu chyba zamieszkam
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
grupa_trzyma... 22:11, 19 kwi 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Widzę, że próbujesz z podpisikiem - uda się!!! Trzymam kciuki!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Beka 22:13, 19 kwi 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Zazdroszczę Ci spacerów nad morzem...ja jako turystka - wprost je uwielbiam. Kołobrzeg też, bo jest piękny. Pomysł ewalm bardzo mi sie podoba, zaczyna być u Ciebie pięknie. Na razie tylko teoretycznie, ale to już coś. Pomysł ten tak mi się spodobał, że sama go chyba zmałpuję. Obejrzałam wczoraj ogród artysty, który stworzyła Danusia i ....TEŻ TAKI CHCĘ!!! A swoją drogą jakim cudem go przeoczyłam, dyć ja ciągle na tym forum...niedługo tu chyba zamieszkam

Ja też na razie trochę chaotycznie buszuję. Byłam przed chwilą u Ryszarda "Ogród w Tarnowie" i wyjść nie mogłam.
No cudeńko.
____________________
Ogródek z psem
Beka 22:20, 19 kwi 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Widzę, że próbujesz z podpisikiem - uda się!!! Trzymam kciuki!

Na dziś kapituluję. Robię jak napisane a wychodzi... Nie ma linka
____________________
Ogródek z psem
grupa_trzyma... 22:21, 19 kwi 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Tak, wszyscy tu trafiamy jak do czarnej dziury przez ogród Danusi, a później ciężko się wydostać. Ogrodowisko pochłania i tylko rodzina tak dziwnie patrzy: normalna dotąd matka a tu proszę, co się z nią porobiło
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Beka 22:28, 19 kwi 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Tak, wszyscy tu trafiamy jak do czarnej dziury przez ogród Danusi, a później ciężko się wydostać. Ogrodowisko pochłania i tylko rodzina tak dziwnie patrzy: normalna dotąd matka a tu proszę, co się z nią porobiło

Jedyna z tego zaleta, że rodzina opanowała TV i nie ma konkurencji.
____________________
Ogródek z psem
ewalm 22:33, 19 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Tak, wszyscy tu trafiamy jak do czarnej dziury przez ogród Danusi, a później ciężko się wydostać. Ogrodowisko pochłania i tylko rodzina tak dziwnie patrzy: normalna dotąd matka a tu proszę, co się z nią porobiło


Ja trafiłam przez ogród malkul (którego jeszcze nie ma w realu, dopiero powstanie), a ogrody Danusi znałam całkiem skądinąd Moja rodzina też dziwnie patrzy i chyba ogrodowiska nie lubi, niewiedzieć czemu

Ty masz Beka taki ogród, w którym pomysł to po prostu leżał na wierzchu, nie trzeba go specjalnie wymyślac. Wchodzisz i widzisz jak powinno byc. Od razu widac co Ci się podoba, to bardzo pomocne, bo często właściciel ogrodu nie bardzo umie powiedzieć co mu się właściwie podoba.. i jak wtedy cos dla niego wymysleć?
____________________
Ogródek na trzy lata
Beka 22:24, 20 kwi 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
ewalm napisał(a)

Tak, wszyscy tu trafiamy jak do czarnej dziury przez ogród Danusi, a później ciężko się wydostać. Ogrodowisko pochłania i tylko rodzina tak dziwnie patrzy: normalna dotąd matka a tu proszę, co się z nią porobiło


Ja trafiłam przez ogród malkul (którego jeszcze nie ma w realu, dopiero powstanie), a ogrody Danusi znałam całkiem skądinąd Moja rodzina też dziwnie patrzy i chyba ogrodowiska nie lubi, niewiedzieć czemu

Ty masz Beka taki ogród, w którym pomysł to po prostu leżał na wierzchu, nie trzeba go specjalnie wymyślac. Wchodzisz i widzisz jak powinno byc. Od razu widac co Ci się podoba, to bardzo pomocne, bo często właściciel ogrodu nie bardzo umie powiedzieć co mu się właściwie podoba.. i jak wtedy cos dla niego wymysleć?

Wow
czy wszyscy to widzą? Mam podpisik!!! to proste chociaż wydaje się skomplikowane.
Ewalm.
Pomogłaś mi popatrzeć na mój ogródek od zupełnie innej strony. Ja myślałam o rabatach wzdłuż ogrodu a Ty zaproponowałaś rozwiązanie koliste. I tak o tym cały czas myślę. Wczoraj kupiłam Magnolię. Masz. Jak tak to tam na stronie 78 jest rozwiązanie, które fajnie pasuje do tego co narysowałaś. Nie wiem z czego są płyty, to mogłoby być zamiast ceglanej dróżki bo jednak ta cegła jest już bardzo omszona i brudna. To chyba piaskowiec.
Zaraz narysuję ten mój ogród tak jak jest i z Twoim pomysłem.
W podzięce kwiatek- zdjątko zrobione przez moją córkę w zeszłym roku w naszym ogrodzie
____________________
Ogródek z psem
Beka 22:26, 20 kwi 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Widzę, że próbujesz z podpisikiem - uda się!!! Trzymam kciuki!

Widzisz to- udało się. Cieszę się jakbym zdała jakiś ważny egzamin.
____________________
Ogródek z psem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies