Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na Cedrowej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Cedrowej

MilenaP 15:59, 02 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
ja bym dała żółte, bo z boku masz tam coś żółtego, więc byłby dalszy ciąg. Chyba, że wolisz dwa rodzaje naprzemiennie. Ja tak mam: bordowa,żółta, bordowa, żółta itd....
____________________
Milena - zielonastrefa
anieszka 18:45, 02 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Właśnie o takiej przemiance myślę Z boku mam buka i żółte Irex z żurawkami, a tu mogłabym dać bordowe
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 22:15, 02 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
A może zupełnie inny kolor żurawek ???
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 22:37, 02 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Właśnie coś namazałam i ciekawa jestem czy o to chodziło ???

to zielone to miskant
żółte - horti a pomarańczowe żurawki ]
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 23:09, 02 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Gardenarium napisał(a)


Całość z boku :




Żeby zwalało z nóg? To tylko hortensje Limelight i to w kilku sztuakch co najmniej Rozświetli zakątek i nie musisz myśleć co jeszcze. Na dole żurawki moga byc jeszcze na deser


A może przesadzić stąd kalinę i derenie a zamiast nich pociągnąć różaneczniki,horti i ..............hmmmmmmmmmm
Dodam jeszcze , że trochę przyciachałam tę koreankę w stożek bo jakaś nierówna była
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
KasiaWB 23:49, 02 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
jestem daj mi chwilkę na zapoznanie z tematem
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
anieszka 23:50, 02 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
KasiaWB napisał(a)
jestem daj mi chwilkę na zapoznanie z tematem


Oczywiście
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
KasiaWB 00:10, 03 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
już to tak na gorąco nim doszłam do postu Danusi chcialam napisać to samo co ona tylko kilka sztuk horti i to Limelight - jak dla mnie, z dotychczasowego doświadczenia są najlepsze pomiędzy miskant ale tylko Variegatus. Na dole ja bym dała kocimiętkę lub coś w tym stylu, jednorodnie. A jak chcesz żurawki to moim zdaniem porządnie będzie wyglądać jak będą w jednej odmianie, naprzemiennie robiłam kiedyś u siebie i już mi się nie podoba a może zamiast żurawek jakieś trawki? rh pod sosną może mieć za ciemno. Kaliny nie ruszać dereni też, ale ja bym derenie w tej chwili przycięła w duże kule
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
noemi 00:11, 03 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Witaj ... fajne zmiany się szykują ...będę zaglądać ... pod lime ładnie wygląda hakone ...

tu jest inspiracją ... dla mnie piękna ...

http://www.houzz.com/photos/138201/Romantic-Tarrytown-Terrace-eclectic-landscape-new-york
____________________
ogród magdalenka
KasiaWB 00:30, 03 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
aaaaa, jeszcze zapomniałam o miejscu przy bramie czy widziałaś może nową rabatę u Richiego? też przy ogrodzeniu - ściana z cisów a do tego kule i stożki bukszpanowe w żwirku? może to będzie dla Ciebie inspiracja myślę, że w tym miejscu co pokazałaś powinno się zmieścić, no i do tego będzie to rabata przy wejściu. Jak będziesz chciała to możesz bukszapnowe kule i stożki podsadzić żurawkami np. citronella, zdaje się, że wejście masz od północy więc będą się tam dobrze czuły
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies