Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

beta 14:37, 14 kwi 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Joku napisał(a)
Zaciekawiła mnie ta zimująca sałata. Przeżyła dzięki łaskawej zimie?


Jolu ona była przykryta folią. Może dlatego. Pod agrowloknina też by dała radę myślę.
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kasia1 07:00, 15 kwi 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Fajnie Twój warzywnik wygląda mając na uwadze panujące zimowe warunki
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Mgduska 08:27, 15 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ładnie uprawy prowadzisz - po kasiowemu
A palenisko widzę stalowe, żeliwne? - sprawdza się? Chodzi mi takie po głowie, bo zawsze mamy stracha przed podpaleniem naszej ogniskowej sterty, czy wszystkie żyjątka daliśmy radę wygonić
____________________
Sałatka pokrzywowa
beta 08:49, 15 kwi 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
kasia1 napisał(a)
Fajnie Twój warzywnik wygląda mając na uwadze panujące zimowe warunki


Cześc Kasiu

sałatę zaraz można jeść...to pewnie dlatego tek wygląda, ze tunelem foliowym jako tako była przykryta
może dziś wyprowadzę z domu sałaty/rozsady na razie do skrzyń po pomidorach i przykryję je agro

dzięki za odwiedzinki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 08:55, 15 kwi 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Mgduska napisał(a)
Ładnie uprawy prowadzisz - po kasiowemu
A palenisko widzę stalowe, żeliwne? - sprawdza się? Chodzi mi takie po głowie, bo zawsze mamy stracha przed podpaleniem naszej ogniskowej sterty, czy wszystkie żyjątka daliśmy radę wygonić


cześć
do Kasiowych i Jackowych upraw to mi daleko...jak oglądam nagrania Pana Jacka z jego ogrodu to nabywam się kompleksów...skrzynie wymuskane, elegancko przykryte....pięknie
ale myślę, że i ja w jakimś czasie dojdę do takiej perfekcji..hahaha...

Palenisko żeliwne...sprawdza się super...mamy je już kilka lat...dokupiliśmy tez kociołek...ruchome palenisko jest super...na zimę je chowamy (jak nie zapomnimy)...sąsiedzi je pożyczają czasem...teraz planujemy pod nie wyłożyć gres...no zrobić takie wyznaczone miejsce...a w przyszłości myślę, ze powiększymy miejsce na ognisko...być może jakiś wgłębnik...bardzo lubimy spędzać czas przy ogniu...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Mgduska 09:08, 15 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
beta napisał(a)


cześć
do Kasiowych i Jackowych upraw to mi daleko...jak oglądam nagrania Pana Jacka z jego ogrodu to nabywam się kompleksów...skrzynie wymuskane, elegancko przykryte....pięknie
ale myślę, że i ja w jakimś czasie dojdę do takiej perfekcji..hahaha...

Palenisko żeliwne...sprawdza się super...mamy je już kilka lat...dokupiliśmy tez kociołek...ruchome palenisko jest super...na zimę je chowamy (jak nie zapomnimy)...sąsiedzi je pożyczają czasem...teraz planujemy pod nie wyłożyć gres...no zrobić takie wyznaczone miejsce...a w przyszłości myślę, ze powiększymy miejsce na ognisko...być może jakiś wgłębnik...bardzo lubimy spędzać czas przy ogniu...


Eee, to co ja mam powiedzieć, jak mnie w ogrodzie więcej nie ma niż jestem
My też lubimy przy ogniu, a takie palenisko to jednocześnie grill, prawda? Którego nie mamy, bo nie chce się nam kolejnego grata trzymać
____________________
Sałatka pokrzywowa
beta 09:35, 15 kwi 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
tak, to jednocześnie grill jest...możesz ten trójnóg w każdej chwili dostawić i odstawić
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Mgduska 09:39, 15 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A kociołek nogami w ogień wstawiacie?
Moja kumpela kiedyś przyjeżdżała do mnie z kociołkiem załadowanym warzywami, dobre były, chociaż miały posmak dymu. Mój m. lubi takie leśne jedzonko, chodzi za nim ten kociołek.
____________________
Sałatka pokrzywowa
beta 09:50, 15 kwi 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
nie, kociołek zawieszamy na tym trójnogu po wymontowaniu kratki na grilla.
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 09:51, 15 kwi 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
czuć dym, ale to jest pyszne

gulaszowa mniam, taka uwędzona

a Magda z Nowoczesnego robi z grzybami, ziemniakami, boczkiem i śmietaną mniam...aż się zaśliniłam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies