Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z potrzeby piękna...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z potrzeby piękna...

ocia79 12:59, 14 maj 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Zuzanka ale się klimatyczny ogród szykuje u Ciebie.Bedę zaglądać.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
zuzanka 18:48, 14 maj 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
ocia79 napisał(a)
Zuzanka ale się klimatyczny ogród szykuje u Ciebie.Bedę zaglądać.


Zapraszam serdecznie !!!
miło mi bedzie gościć ciebie w swoim ogrodzie
____________________
Z potrzeby piękna...
zuzanka 18:51, 14 maj 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
Róża Iceberg posadzona przy "wejściu" do ogrodu nieśmiało pokazuje swoje piękno



____________________
Z potrzeby piękna...
zuzanka 18:56, 14 maj 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
lilia w donicy też chciała ujrzeć dzisiejsze słońce



a anioł (choć jeszcze nie pokryty białą farbą) śpi zamiast czuwać nad dziwnie wygladającymi bukszpanami, nie wiem dlaczego nie martwi go wyglada towarzystwa które go otacza



moje biedne bukszpany ????? co im jest ??????????

ktoś mi odpowie ?? bo spędza mi to sen z powiek
____________________
Z potrzeby piękna...
zuzanka 14:42, 15 maj 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
wymienione kulki bukspzanowe



i brak pomysłu na tą rabatę - tymczasowo posadziłam bratki ale dalej....koncepcji brak, totalny brak



i rabata która dostanie nawodnienie, kamienie i korę i juznam że jest zakończona

____________________
Z potrzeby piękna...
Martek 14:53, 15 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ogród romantyczny ...
Gdyby nie mój "pałac"pewnie miałabym taki styl .Oświetlenie wala się po piwnicy ...
Pięknie czekam na więcej zdjęć niecierpliwie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
zuzanka 15:12, 15 maj 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
Martek napisał(a)
Ogród romantyczny ...
Gdyby nie mój "pałac"pewnie miałabym taki styl .Oświetlenie wala się po piwnicy ...
Pięknie czekam na więcej zdjęć niecierpliwie


oj chciałabym aby taki był...
ale daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeka droga - zwłaszcza że ja jeszcze nie raczkuję w tym temacie
obłożenie się literaturą, gazetami, fotkami i cudem techniki jakim jest internet w moim przypadku nie jest gwarancją sukcesu i osiągnięcia zamierzonego efektu ( totalny "imbecyl" ze mnie jeśli chodzi o ogród - wstyd ale trzeba powiedzieć prawdę )
____________________
Z potrzeby piękna...
zuzanka 17:18, 15 maj 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
żeby nie umknęło mojej pamięci:

http://www.liriope.nl/foto-s/59-gebruikersmogelijkheden/157-onderbeplanting/&docid=n_xabXS_wo5yoM&imgurl=http://www.liriope.nl/uploads/tx_usermedia/Boomspiegel_met_Liriope_Moneymaker_02.jpg&w=640&h=427&ei=RZCyT7PlFIPntQaxu9XhDA&zoom=1&iact=rc&dur=473&sig=103856891866447422645&page=2&tbnh=155&tbnw=196&start=24&ndsp=27&ved=1t:429,r:24,s:24,i:174&tx=124&ty=88

koniecznie musze to mieć u siebie
i białe: Liriope 'Okina' i filetowe Liriope 'Variegata' lub Money maker

już widze jak okalają moje kulki bukszpanowe

haaaaaaaaaaa ale najpierw musze je gdzieś zdobyc ???

____________________
Z potrzeby piękna...
Eve 11:48, 21 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Witaj Zuzanko
przyszłam z rewizytą Liriope znajdziesz
http://www.futuregardens.pl/index.php/search/search

Pooglądałam sobie Twój ogród, poczytałam o dotychczasowych zmaganiach
Widzę, że ogród ma być pałacowy, na to wskazują utworzone już rabaty, ja lubię taki styl, fajnie nawiązuje do Twojego domu

Musisz być konsekwentna, piszesz, że nie wiesz co zrobić w przedogródku, no mnie się wydaje, że konsekwentnie robić to co w części za domem Nie gniewaj się ale bratki w tej formie kompletnie tam nie pasują, przepraszam
Ogrodu dworskie i pałacowe charakteryzuje symetria, Ty zdaje się ją lubisz, to działaj Spróbuj sobie to wszystko wyobrazić jak będzie wyglądało jak rośliny podrosną

Zazdraszczam pozytywnie oczywiście cudownych angielek, które kupiłaś, żałuję, że u nas nie mam dostępu, nie dość, że super odmiany to na dodatek wielkie rozrośnięte krzewy, super!

Trzymam kciuki za Ciebie, jestem pewna, że jak ukończysz ogród to będzie nietuzinkowy

Podrzucam inspirację, włoskiego ogrodu




____________________
ogród Ewy
zuzanka 14:19, 21 maj 2012


Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 125
Eve napisał(a)
Witaj Zuzanko
przyszłam z rewizytą Liriope znajdziesz
http://www.futuregardens.pl/index.php/search/search

Pooglądałam sobie Twój ogród, poczytałam o dotychczasowych zmaganiach
Widzę, że ogród ma być pałacowy, na to wskazują utworzone już rabaty, ja lubię taki styl, fajnie nawiązuje do Twojego domu

Musisz być konsekwentna, piszesz, że nie wiesz co zrobić w przedogródku, no mnie się wydaje, że konsekwentnie robić to co w części za domem Nie gniewaj się ale bratki w tej formie kompletnie tam nie pasują




alez ja się wcale nie gniewam i wiem że nie pasują ale została mi cała paletka więc musiałąm "gdzie" je wsadzić i wybór padła na pierwsze wolne miejsce i czekam aż przekwitną lub "padną"
a docelowo będzie tam runianka w formie koła - chybaaaaaaaaa bo ze mną nigdy nic nie wiadomo
dziś chcę - jutro wsadzam - pojutrze przesadzam - za tydzień wysadzam to wszystko z mojej niewiedzy o roślinach i totalnym braku umiejętności ich dodoru...jakoż musze z tym żyć
____________________
Z potrzeby piękna...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies