Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla Agusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla Agusi

Kondzio 08:46, 16 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ale pieknie jak zwykle zreszta
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
akanta 20:44, 17 sie 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
AgnieszkaW napisał(a)
Aniu, miło Cię widzieć na forum. Bardzo pięknie i subtelnie przebarwiają się Twoje hortensje. Pozdrawiam Cię serdecznie


Dzięki Aga ...nadchodzi jesienna nostalgia,jak co roku i tylko te barwy jeszcze trochę ją łagodzą...bo mnie już szkoda lata !
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 20:49, 17 sie 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Kondzio napisał(a)
Ale pieknie jak zwykle zreszta


Konradzie jak zwykle pocieszasz...miły jesteś i taki przyjacielski ...no ciebie nie polubić ,no nie sposób!
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
iwonaal 10:12, 18 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Zaglądam nieśmiało. Piękny ogród i historia, będę zaglądać.
____________________
Zakochana w ogrodach
akanta 20:08, 22 sie 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
A czemu nieśmiało ?Iwonko nie krępuj się zawsze witam w moich skromnych progach.Poprostu ,tak naturalnie.Poadrawiam !
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 21:03, 22 sie 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Renhy Vanille fraise pięknie się przebarwia.


Grandiflora


Pirates Gold już ma dosyć deszczu


A tą nn pod świerkami ciągle muszę podlewać


____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
FrancoPolo 21:49, 22 sie 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Witaj Aniu. U mnie już powoli widać jesień a u Ciebie jeszcze lato. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
Gabriela 21:50, 22 sie 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ach, te Twoje hortensje i róże w doskonałym gatunku i wielkim wyborze.
Różę Heidi Klum widziałam w niemieckim rozarium na początku lipca i była bardzo zdrowa, w przeciwieństwie do wielu innych.
Takie rozaria to bardzo dobre miejsca, żeby móc zobaczyć które róże są naprawdę zdrowe, a którymi lepiej nie zawracać sobie głowy. Tak odkryłam białą różę Kosmos, masz ją może?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
akanta 21:56, 22 sie 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
FrancoPolo napisał(a)
Witaj Aniu. U mnie już powoli widać jesień a u Ciebie jeszcze lato. Pozdrawiam serdecznie.

O nie..nie Franciszku już nie widać zmiany ale po tych ulewach i chłodnych nocach to juz wszystko byle jak wyglada i aż mam opory aby to fotografować.Co innego u ciebie masz piękności co zaszaleją barwami właśnie jesienią.Odpozdrawiam równie serdecznie.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 22:06, 22 sie 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Gabriela napisał(a)
Ach, te Twoje hortensje i róże w doskonałym gatunku i wielkim wyborze.
Różę Heidi Klum widziałam w niemieckim rozarium na początku lipca i była bardzo zdrowa, w przeciwieństwie do wielu innych.
Takie rozaria to bardzo dobre miejsca, żeby móc zobaczyć które róże są naprawdę zdrowe, a którymi lepiej nie zawracać sobie głowy. Tak odkryłam białą różę Kosmos, masz ją może?

Miło czytać sympatyczne słowa Gabrysiu no ...ale kolekcja nie jest tak duża.Odnośnie Heidi to faktycznie ciągle dobrze się trzyma ,stoi w takim półcieniu i moze dlatego jeszcze nie kwitnie powtórnie.Tak samo ma się Eden 85 no i Gertrude sama poradziła sobie z mączniakiem ,oberwałam tylko kilka listków.Ale poza jeszcze kilkoma zdrowymi parkowymi i Aspirin reszta niemal całkowicie ogołocona z liści przez plamistość,ale zbierają się do ponownego kwitnienia.Kosmos jest piękna ale nie mam.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies