Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla Agusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla Agusi

akanta 21:26, 07 cze 2015


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Dzięki...odpozdrawiam...skoro się podoba ...to coś z dzisiejszego upalnego dnia







____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Ola54 21:59, 07 cze 2015


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Na zdjęcia z Twojego ogrodu czekam z niecierpliwością .Pierwsze jest...wspaniałe
dajana 12:28, 12 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Jesteś Anusiu? co za ulga Ściskam cię z radości obiecuje nie udusić bom ogromnie rada na twój widok! i ogrodu ma się rozumieć. Nareszcie ciepełko i nasze chwile radości .Posadziłam 200 patyczków multiflory i tylko póki co jeden ma liscie , a reszta bez zmian czy to możliwe aby się patyczki nie przyjęły? Były zdrowe z ładnymi korzonkami ale nic nie kiełkuje .Tyle pracy wykonałam aby je posadzić, żal mi bardzo że nie ma nic z mojego wysiłku .Czy jest jeszcze szansa na to ze jednak puszczą listki? W ziemi są już dwa miesiące, troszkę długo, prawda? . Przepraszam ze zaczynam od pytań, ale kogo mam zapytać jak nie ciebie Ile kwiecia u ciebie i te trawki cudne .U mnie dopiero wszystko w pąkach, ale ostróżki to mam giganty Aniu są cudne i lada dzień zakwitną .Całuski dla ciebie serdeczne
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
akanta 22:04, 12 cze 2015


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Michalinko...dzięki...a ja taka niedobra niewiele wklejam... ale za chwilę coś wybiorę.Pozdrawiam cię serdecznie.!









Następne będą z już kwitnącymi różami.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 22:22, 12 cze 2015


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
dajana napisał(a)
Jesteś Anusiu? co za ulga Ściskam cię z radości obiecuje nie udusić bom ogromnie rada na twój widok! i ogrodu ma się rozumieć. Nareszcie ciepełko i nasze chwile radości .Posadziłam 200 patyczków multiflory i tylko póki co jeden ma liscie , a reszta bez zmian czy to możliwe aby się patyczki nie przyjęły? Były zdrowe z ładnymi korzonkami ale nic nie kiełkuje .Tyle pracy wykonałam aby je posadzić, żal mi bardzo że nie ma nic z mojego wysiłku .Czy jest jeszcze szansa na to ze jednak puszczą listki? W ziemi są już dwa miesiące, troszkę długo, prawda? . Przepraszam ze zaczynam od pytań, ale kogo mam zapytać jak nie ciebie Ile kwiecia u ciebie i te trawki cudne .U mnie dopiero wszystko w pąkach, ale ostróżki to mam giganty Aniu są cudne i lada dzień zakwitną .Całuski dla ciebie serdeczne


Danusiu jak miło rozpływam się w tych uściskach i odwzajemniam.Zabiegana jestem strasznie.No ale do rzeczy,odnośnie patyczków myślę ,że jeśli są zielone to żyją i coś pod ziemią może się ufundować ale jeśli są suche to trzeba wyciągnąć jeden i przekonać się.Faktycznie pracy szkoda ale powinny wyglądać w końcu tak jak ten z listkami.Buziaczki kochana posyłam.Upały spędzamy z Agusią w ogrodzie.Dziś w domu a jutro znowu wyfruwamy !

____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 22:41, 12 cze 2015


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Trochę różnej zieleniny z cienia











____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Ola54 18:05, 13 cze 2015


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Dziękuję...jak w parku u Ciebie
akanta 16:23, 30 cze 2015


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361








...to jeszcze nie pełnia kwitnienia
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
AgnieszkaW 16:29, 30 cze 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Cudowne klimaty, bardzo pięknie u Ciebie. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
akanta 17:54, 30 cze 2015


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Michalina napisał(a)
Dziękuję...jak w parku u Ciebie


Michalinko cudów nie ma,cóż ...życie pozwala tylko lub aż na tyle a chciałoby się ...rozumiesz ?

I od wnętrza ogrodu







____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies