Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na okrągło:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na okrągło:)

nika 11:24, 12 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
co prawda myślałam o piątku, ale czwartek też może być
jak najbardziej jestem ZA!
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
motylla 12:43, 12 cze 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Dziewczyny, konkrety - z czwartkiem będę kombinowała, piątek jest pewny. W jednym i drugim wypadku jestem w domu od ranka, tj. 8.30. Zapraszam na kawkę i wypad do szkółki/szkółek, sklepu z pierdółkami do domu/ogrodu. Zapraszam serdecznie!
____________________
Małgosia - Na okrągło
Ana 12:48, 12 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
no dobra, to piatek bardziej Ci pasuje, tak?? Dziewczyny - co powiecie na piątek?

ja odstawię na 8 Matyldę do przedszkola (jak się wykuruje!) i mogę jechać, koło półtorej godzinki jazdy to jest na pewno, więc liczmy - o 10 będę na miejscu
Diana zabierasz się ze mną? planujesz zakupy większe?
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
motylla 12:53, 12 cze 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Czwartek jest do zrobienia pod warunkiem, ze sąsiadki mama Staśka do szkoły odwiezie, bo ma na drugą zmianę,ale jeszcze z nią nie rozmawiałam - wtedy miałabym czas do 14, natomiast w piątek oboje idą na 8 do 12.20.
W każdym razie wszystko jest do zrobienia- czwartek też - tylko musi być deklaracja konkretna
E, no w czwartek tez nie demonizujmy - zawsze mogę przecież go zawieźć do tej szkoły i wrócić - to kilka minut - dlaczego ja tak wymyślam?
Namotałam. Myślcie
____________________
Małgosia - Na okrągło
Ana 13:02, 12 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
to ja czekam na odpowiedź dziewczyn U mnie wszystko do zrobienia, tylko podzwoniłam do tych szkółek i cisów niet i limeligtów też niet
No ale podpytam Was jeszcze - hosty, żurawki, trzmieliny są? W dobrych cenach?

ja mam czas tak max do 14, najlpeiej po 13 wracać, bo mi Młody spać będzie chciał i padnie w aucie...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
nika 13:04, 12 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Dziewczyny jak dla mnie może być i czwartek i piątek Czekam tylko na hasło i jestem
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
motylla 13:16, 12 cze 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Limelighty to tu nie do zdobycia absolutnie Mąż z Warszawy mi przywiózł Ale dopytam jeszcze (jeśli o cisy chodzi, nie o hortensje) o tę szkółkę, w której ja nie byłam, była moja przyjaciółka i mówi, że rewelacja. Natomiast wszystko inne u nas jest - i hosty i żurawki (tu Pan Brunon z Santocka powiedział, że jakaś moda, bo taaaaaak się rozchodzą - przyznaj się Nika ), masa bylin, krzewów, drzewek...
Żurawki Mahogany, Midas i inne kurczę, nie pamiętam - 9 zł, odmiana malachit 6 - tyle pamiętam.
____________________
Małgosia - Na okrągło
Diana 16:47, 12 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
dla mnie czwartek i piątek jest ok Aniu a ty duże zakupy planujesz? bo ja raczej nic dużego.A którym autem będziemy jechać - jest mi obojętne najwyżej będziemy upychały
Ana 17:27, 12 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Diana, ja nic dużego, trochę bylin i może traw, bo nie ma tam cisów i dużych szmaragdów niestety...raczej drobnica. To chyba moim pojedziemy? A będziesz z Hektorkiem czy sama, bo jak Twoja strzała mało pali to możemy Twoją, a Antoś będzie w foteliku Hektorka
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
nika 17:37, 12 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Ana, a jak duże te szmaragdy potrzebujesz?
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies