Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na okrągło:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na okrągło:)

Tess 14:24, 04 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Witaj, Małgosiu
Wstapiłam do Twojego ogrodu (który już trochę znałam, z wątku pprojektowego, pamiętam, jak kształt rabat obmyślałaś) i jestem zafascynowana tempem zmian
Wątek projektowy założyłaś w połowie marca, obecnie mamy początek wrzesnia - i takie zmiany!
Roślinki bujnęły i piekne nowe doszły...

I podniosło mnie na duchu informacja, że posadzone w czerwcu bukszpany już się ukorzeniły Musze do swojego bukszpanowego przedszkola zajrzeć

Kot mnie urzekł
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
popcorn 14:42, 04 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu jak u Ciebie wszystko pięknie porosło! traw zazdroszczę! Mój Zebrinus też najsłabiej z wszystkich miskantów rośnie... bukszpanowa obwódka super!! ciekawe czy moje tez sie ukorzenia!

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
motylla 12:46, 05 wrz 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Zaaferowana początkiem szkoły (czyli pracy ) dopiero dojrzałam Wasze wpisy Na razie szaleństwo - jak ja połączę plan mój i dwójki moich dzieci (młodszy ma zmianowy system) i te wszystkie zajęcia dodatkowe, nie wiem!

Miło, że zaglądacie... Jak wcześniej pisałam, Teresko, sama jestem dumna z kształtu, jaki przybiera powoli mój zakątek. Wiem, czego chcę dalej, na co zbierać kaskę Z radością patrzę na to, co już jest, i wyobrażam sobie, jak będzie, gdy porosną mi drzewa bokami

Dzięki Karolinko!
____________________
Małgosia - Na okrągło
popcorn 13:00, 05 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dwójka! Kidy Ty je urodziłaś, wyglądasz jakbyś liceum dopiero co skończyła!
Uuu, pani nauczycielka!! A czego? ;0

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
motylla 13:03, 05 wrz 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Jestem już od 12 lat nauczycielką języka polskiego w gimnazjum Dzieci dwoje - Natalia 11, Stach 8 lat. Natka wczoraj pierwszy raz autobusem sama jechała (pojazd iście egzotyczny dla dziecka wożonego całe życie autem ). Na razie jednak plan nas zmusił do tego posunięcia - może i dobrze!
____________________
Małgosia - Na okrągło
popcorn 13:10, 05 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wow! Chylę czoła Gimnazjum? Jest tam tak źle jak się słyszy? że dzieciaki rozwydrzone, uważają się za dorosłych i wszystko byle nie nauka im w głowie? Takie duże dzieci!
Pewnie że dobrze, im wczesniej sie nauczy samodzielnosci tym lepiej! pozdrawiam serdecznie!
karola
____________________
Mój nowy ogródek
motylla 13:57, 05 wrz 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Bardzo lubię swoją pracę, ale młodzież jaka jest każdy widzi Bywa ciężko, ale bywają też świetne dzieciaki. Dzieciaki... Ani to dorośli ani dzieci w sumie...
A co do nauki - niektórzy czują jednak presję dzisiejszych czasów i już od I kl GM wiedzą, że muszą się do egzaminów przygotowywać, bo to przepustka do dobrego liceum, a dalej na studia... Świat naprawdę wariuje... Jakby mało tego pędu było w dorosłym życiu.
____________________
Małgosia - Na okrągło
popcorn 14:40, 05 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Fajnie, nauczycielka z powołaniem Nie lubiłam polskiego, bo to była nasza wychowawczyni i co drugi polski zamienial sie w godzine wychowawcza... bo bylismy rozwydrzona klasa
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Mój nowy ogródek
Pszczelarnia 16:47, 05 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Witaj Małogosiu, bardzo ładnie udokumentowałas (i wykonałaś) zmiany na lepsze. I zdjęcia z wakacji inspirujące.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Diana 00:06, 19 wrz 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
motylla napisał(a)


Że nie wspomnę o bluszczu pochłaniającym przestrzeń Dianko i Moniu

Budleja wyrosła bujnie, chyli się do samej ziemi:

Alba rose wciąż zdobią:




witaj kochaniutka
wszystko pieknie rośnie o bluszczu nawet nie wspomnę...
pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies