Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod starym modrzewiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod starym modrzewiem

Mille 22:31, 25 maj 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Justi, to prawda, ta hosta bardzo ładnie się rozrasta. Donica jest "z odzysku", przytargałam ze strychu Kiedyś była w kolorze brudnego złota, czy raczej brązu, ale farba (na szczęście) odpadła Mamy do niej lustro, do którego mam olbrzymi sentyment. Latarenki uwielbiam, większość mam z obi i józka, bo niestety nie wiem gdzie w Lublinie się poluje na ładne dodatki ogrodowe...
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
semi72 23:10, 25 maj 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 64
Mille ! Ogród jak z bajki! wow!!!Będę do Ciebie wracać oj będę.Pozdrawiam i do usłyszenia!
____________________
Iwona-Moje ogrodowe początki
justi 23:18, 25 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Mille jak będę w sklepie to spytam czy można sfotografować te latarenki, to pokażę Ci jakie cudne.
Drewniane, białe , ciemne, metalowe, ażurkowe, stylowe, kolorowe po prostu masa do wyboru i koloru .
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Milka 23:27, 25 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No i doczekaliśmy się fot! bardzo nastrojowy i klimatyczny ogród, a ja poproszę jeszcze ujęcia z szerszej perspektywy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kaisia 23:52, 26 maj 2012


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Mileno masz piękny ogród, lubię takie ogrody z przeszłościa są bardzo klimatyczne, a Ty dodałaś mu sporo nowego powiewu, jest pięknie.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Diana 00:06, 27 maj 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
ogród przepiękny,gratuluję.Uwielbiam wielkie drzewa w ogrodach wszystko takie zdrowe i zadbane
grapaka 00:48, 27 maj 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Dopiero dzisiaj trafiłam do takiego pięknego ogrodu.
A lampioniki super, i mam pytanko czy mogę się ustawić w kolejce po kawałek rozplenicy, jak kiedyś będziesz dzielić
Kupiłam dwie i nic z tego nie wyszło.
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Mille 11:15, 27 maj 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
grapaka napisał(a)
Dopiero dzisiaj trafiłam do takiego pięknego ogrodu.
A lampioniki super, i mam pytanko czy mogę się ustawić w kolejce po kawałek rozplenicy, jak kiedyś będziesz dzielić
Kupiłam dwie i nic z tego nie wyszło.


W tym roku dzieliłam i było z tym troche problemów, bo wyłysiał środek, a ja zamiast go wywalić, czekałam na cud Także teraz czekam, jak te sadzonki sobie poradzą. Ale jak uda się je wychować to oczywiście chętnie się podzielę. Z 3 kęp na pewno będzie czym. Pozdrawiam!
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
anna_studio 23:03, 27 maj 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
...ja też czekałam na CUD
moja rozplenica....jak to ładnie ujełaś...wyłysiała
Pięknie tu u Ciebie...., też kocham latarenki...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
EPODLAS 10:30, 28 maj 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Mileno, dzisiaj wyczytałam na forum że " zdechłą" po zimie rozplenicę dobrze przesadzić, to ona nabiera życia. Mam taką i zaraz jak pojadę zaraz się za nią wezmę. Trawy są fajnymi wypełniaczami, a jesienią, kiedy już mało co kwitnie są nie do zastąpienia.
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies