Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

Kasya 15:40, 25 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
Tess napisał(a)
Byłam na poczcie.
Na usta cisną mi się wszystkie niecenzuralne słowa, jakie znam, oraz te, które mi się wydają niecenzuralne
PRLowska Poczta Polska nie na moje nerwy.
Karton nie może być z nadrukiem, a jeśli jest, to należy opakować w czarną folię...



hehe...skad ja to znam...a najlepiej jeszcze kupic u nich zestaw do pakopania: papierek + sznureczek
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
nawigatorka 15:44, 25 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Mój M dostał kiedyś ochrzan za rozmowę przez telefon stojąc w kolejce: pożyczył PANIĄ utraty pracy i wyszedl... Do inpostu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Ensata 20:07, 25 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Widzę, że Tess do piekła wstapiła zwanego pocztą, ja tez z tego powodu nei wysyłam. Do dzisiaj mam ciarki na samo wspomnienie
____________________
W kolorze blue
Magda70 20:35, 25 cze 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
A mnie to lotto...rozumiem niechęć do poczty. Sama nie łażę tylko eMa wysyłam
Kilka razy nadawał...i jak była pani to zawsze mu pomogla, zapakowała. Ostatnio obsługiwał go pan...jak wrócił do biura to pomścił strasznie. Ale nie powiedział, że więcej nie pójdzie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
MirellaB 19:04, 28 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Pisałaś kiedyś u mnie na wątku, że chyba trawy carex ice dance na rabacie hortensjowej posadziłam za nisko, że lubią wówczas gnić.
Uważałam, że mam dobrze posadzone, ale chyba Ty jednak miałaś rację - zauważyłam, że zaczynają 2 szt gnić, nie wiem czy to przez te opady? Odsunęłam im kamyczek, żeby wiatr przesuszył i widzę, że wypuszczają nowe źdźbła. Co radzisz zostawić tak, czy wysadzić i posadzić wyżej?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
popcorn 20:19, 28 cze 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
oj, poczta... nie znoszę, łączę się w bólu pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
victoriagos 14:12, 29 cze 2015

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
To ja poproszę , trzymaj dla mnie

A tak z ciekawości i z wpraszania się w gości
Z Toszką zastanawiałyśmy się nad wizytą w Twoim ogrodzie
Ja w piątek i sobotę - mam pracę
W tygodniu tylko wieczorkiem ?

Zgodzisz się
____________________
Siejsko czarodziejsko
Tess 15:12, 29 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12097
victoriagos napisał(a)
To ja poproszę , trzymaj dla mnie

A tak z ciekawości i z wpraszania się w gości
Z Toszką zastanawiałyśmy się nad wizytą w Twoim ogrodzie
Ja w piątek i sobotę - mam pracę
W tygodniu tylko wieczorkiem ?

Zgodzisz się

Mowy nie ma! W tygodniu tylko wieczorkiem, ale w tym to nawet w weekend nie Bo przez ostatnie 3 dni byłam na mojej wiejskiej działce, co oznacza, że ta miejska zapuszczona jak diabli. Trawnik nie skoszony, kulki nie skulkowane (narzędzie się spsuło), chwasty szaleją... Jak tu gości przyjmować?
Chętnie Was ugoszczę w swoich progach w następny weekend.

A roślinki oczywiście, dostaniesz
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
waldek727 16:09, 29 cze 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Magda70 napisał(a)
A mnie to lotto...rozumiem niechęć do poczty. Sama nie łażę tylko eMa wysyłam
Kilka razy nadawał...i jak była pani to zawsze mu pomogla, zapakowała. Ostatnio obsługiwał go pan...jak wrócił do biura to pomścił strasznie. Ale nie powiedział, że więcej nie pójdzie

Ja sądzę, że to jednak nie poczta jest dla nas niemiła.
Nie urząd, nie bank, nie pkp, nie zus czy sąd, tylko ludzie którzy pracują w tych i jeszcze w wielu innych instytucjach.
A kto to są Ci ludzie?
My.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Tess 18:26, 29 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12097
waldek727 napisał(a)

Ja sądzę, że to jednak nie poczta jest dla nas niemiła.
Nie urząd, nie bank, nie pkp, nie zus czy sąd, tylko ludzie którzy pracują w tych i jeszcze w wielu innych instytucjach.
A kto to są Ci ludzie?
My.

Jednak poczta. Jako instytucja, ponosząca odpowiedzialność za jakość obsługi.
Waldku, można oczywiście wyprowadzić cały wywód logiczny, w którym każdy z nas dojść może do swojego celu, ale to nie zmienia faktu, że chyba jako jedyna pozostaje w poprzedniej epoce.
Ale nie chcę już gadać o poczcie i pocztowych paniach, bo pewnie jacyś "my" tu obecni na poczcie pracują i poczuć się mogą dość niekomfortowo. Wszak przecież nie można generalizować, ja pisałam o mojej poczcie.

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies