Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

Tess 18:22, 24 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12097
Dla Malkul - odętka:


____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Matka 18:24, 24 cze 2015


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Dajcie Dziewczynie schrupać kotlecika w spokoju
____________________
U Matki
Tess 21:19, 24 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12097
Byłam na poczcie.
Na usta cisną mi się wszystkie niecenzuralne słowa, jakie znam, oraz te, które mi się wydają niecenzuralne
PRLowska Poczta Polska nie na moje nerwy.
Karton nie może być z nadrukiem, a jeśli jest, to należy opakować w czarną folię...

Pamiętam, jak kiedyś odbierałam paczkę od Alinki z rozplenicą, która przyszła w... opakowaniu po butach a w okienku obok Ważna Pani Pocztowa musztrowała jakiegoś biedaka, że w niewłaściwym opakowaniu paczkę chce nadać....

Otóż oświadczam wszem i wobec, że od tej chwili nie wysyłam roślin.
Podzielę się roślinami z kazdym, kto do mnie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu.
Wysyłać nie będę. Koniec, kropka.



Osoba, do której paczkę wysłałam, dostała info na pw. Kto nie dostał - już nie dostanie.
Wszystkich tych, którym obiecałam roślinki a jeszcze ich nie dostali, proszę o zrozumienie. Moje zdrowie jest ważniejsze, niż wszystkie pozytywne i negatywne emocje ogrodowe. Mnie się nie wolno tak denerwować.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 10:28, 25 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12097

Jestem "trędowata" czy tylko na indeksie???
Ponad 200 wizyt i ani słowa??? Potępienia bądź zrozumienia?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
polinka 10:59, 25 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Tessiu mi zwrócono uwagę, że paczki są za ciężkie i listonosz będzie miał problem...pytam się Pani czy tu dzieci pracują czy dorośli mężczyzni? Skoro ja potrafiłam przytachać 4 wielkie paczki to facet będzie miał problem??
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
dajana 11:20, 25 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Przeze mnie w pełni zrozumiana ,tak się składa że miałam i mam nadal problem z pocztą. W naszej rzeczywistości gdzie tylko się nie ruszysz kłody pod nogi ,czy to urząd, czy bank, czy poczta. To wszystko nie ma znaczenia bo każdy każdemu ma za zadanie upierdzielić życie .No taka jest ta nasza rzeczywistość. Smutne to i bardzo irytujące, często mam ochotę komuś za to przywalić ,ale na szczęście szybko mi mija bo z pudła bym chyba nigdy nie wyszła Nie denerwujmy się więc na cos na co nie mamy wpływu ,szkoda naszego zdrowia .Tylko jak to osiagnąc? o to jest pytanie .A teraz zobaczę u kogo w ogrodzie sobie ulżyłam .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Ozz 11:53, 25 cze 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Tess - a ja wysyłam paczki kurierem. Koszt to ok 15 zł co prawda, ale Pan przychodzi do mnie po paczkę DO DOMU, odbiera i zawozi gdzie trzeba, nigdzie nie muszę chodzić nawet
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Milka 11:59, 25 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tess napisał(a)

Jestem "trędowata" czy tylko na indeksie???
Ponad 200 wizyt i ani słowa??? Potępienia bądź zrozumienia?


Ja cię w pełni rozumiem, też zapowiedziałam, że nie wysyłam już roślin, ostatnie posłałam Ani i Alinie i koniec, zbyt to uciążliwe, zwłaszcza teraz dla mnie, ale jak ktoś do mnie wpadnie, chętnie dam, co mam w nadwyżce
Ostatnio wrocławskiego projektanta ogrodu do siebie zaciągnęłam, żeby mi poradził co z czym, bo jestem wyprana z pomysłu, generalnie więcej mi zamieszał, podpowiedzi mnie nie przekonały, ale wyszedł ode mnie z werbena patagońską, bo marzył o niej i pozostaniemy w kontakcie, bo jest chętny do odkupinia niektórych moich nadwyżek, hym, może to nie takie złe, będzie na nowe chciejstwa
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
siakowa 12:04, 25 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
a propo paczek kuriera jest taka stronka....nie pamietam jak sie nazywa...zrzeszająca wszytskie firmy kurierskie, i tym samym działa to jak zakupy grupowe ....reasumując jest tanio jak barszcz i kurier przyjezdza ci po paczke do domu własnie!

pierwsza lepsza strona
https://www.epaka.pl/
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
ewa004 15:28, 25 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Tesiu nie denerwuj sie rzeczami które nie są zależne od Ciebie i których nie możesz zmienić olej to ,szkoda zdrowia
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies