Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

hanka_andrus 19:36, 17 lip 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Beatko! Miauczę wraz z Tobą, zdrowia dzieciątku życzę. Nawet jak dziecko ma lat -dziesiąt matki zmartwienia są jednakie!
Buziaczki ode mnie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 20:07, 17 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Betysia witaj, kłopoty Ciebie dopadły zdaża się ale kwiatki nie zawiodły i masz czym oczy nacieszyć, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Danusza 20:45, 17 lip 2013


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Betysiu jestem z Toba duchowo i myslami wiem co to utrata przyjaciela tego prawdziwego oddanego przyjdzie czas że zagoja sie rany chociaz łezka nie jadna spadnie podczas wspomnień,pozdrawiam cie gorąco z upalnego miasta
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Evchen 23:18, 17 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Betyśku... myślami Cię przywołałam...wczoraj szukałam adresu mailowego do Ciebie, zgubiłam gdzieś..
Puść mi wiadomość mailem
Jak dobrze, że dałaś znać.. bo jak Cię szukać?.... Na blog też zaglądałam, ale rzadko tam bywasz..
Grunt, że jesteś
Nie martw się... troski się kończą ... wiele pięknych chwil przed Tobą i Twoją rodziną.. nie szukaj utrapienia ... Zuzia może była chora, tak się zdarza.. podobno koty uciekają z domu, kiedy czują, że są chore.. nie wiem.. tak słyszałam, być może to prawda..

Eviskam i cmokam .. i będę pilnować
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
betysia 07:46, 18 lip 2013


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Witajcie dziewczynki , sciskam Was wszystkie strasznie mocno.

Izus- buziam!!!!

Beatko- tutaj akurat jest roza ARTEMIS, na poczatku jest kremowa i z czasem staje sie bielusienka, jest cudna i kwitnie bez przerwy a kwiat utrzymuje sie wiele dni, jest cudniasta !!!!

Zuziu, Ewus…kicia chora nie byla…ktos cos jej zrobil jestem tego pewna ale nie bede juz o tym pisala…dziekuje ze jestescie .

Hanus….oj nawet nie wiesz jak czesto o Tobie myslalam…dziekuje za wszystko i za to miauczenie tez !

Aniu- witaj znow u mnie, oj kwiatusie chyba obrodzily choc na razie chyba jeszcze nie ciesze sie nimi tak jak powinnam…sciskam !

Danusiu…witam cie bardzo cieplutko, wiem,ze rozumiesz doskonale i dziekuje za Twoje wielkie i cieple serduszko !!!!

Zajrze niebawem i odwiedze Was z najwiekasza radoscia a tym czasem cudownego dnia wam zycze !!!!!
Tulisiam….Betyska
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
zuza12 08:01, 18 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
U nas cudowne słońce i mam nadzieję, że u Ciebie budzi się nowy, lepszy dzień. Głowa do góry i uśmiechu życzę. A dla syna zdrowia.
Pozdrawiam
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Dasia 09:42, 18 lip 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Miło Cię znów widzieć Betysiu
Pięknie u Ciebie w ogrodzie.
Pozdrawiam, ściskam i całej rodzince zdrowia życzę.
____________________
Biały domek pod lasem
Magda70 21:13, 18 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Piękne fotki zapodałaś po tak długiej ciszy...pozdrówka
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Madzenka 23:17, 18 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Piękne zdjęcia, piękne zakątki, piękne róże. tuliskam Betysiu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
MilenaP 00:08, 15 sie 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Betyś, wspaniale, że jesteś z powrotem poważnie się już martwiłam Będzie dobrze. Musi być. Przesyłam uściski i buziaki
____________________
Milena - zielonastrefa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies