Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Mirella 23:18, 19 sie 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088


A teraz ze specjalna dedykacja dla Mirelli ciut więcej zdjęć ...az Was do granic zanudzę



Betysia.. wzruszyłam się ...dedykacja dla mnie... dziękuję serdecznie .

Ten widoczek przypomina mi piękne chwile spędzone w Flavigny Sur Ozerain w Departamencie Cote-d'Or .
podziwiam Twój piękny i romantyczny ogród , pozdrawiam.



____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
sylwik69 19:29, 21 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Betysiu witam Cię serdecznie!ten kto tu zagląda na pewno jest oszołomiony tym pięknym zakątkiem jaki stworzyłaś ,wszystko do siebie pasuje i ma się wrażenie że to 100letni ogród.Podziwiam ogrom pracy przy remoncie domu i reaktywacji ogrodu.Mozesz być z siebie dumna!będę tu częstym gościem
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
betysia 16:52, 22 sie 2016


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Madzenka napisał(a)
Betysiu jaki piekny jest Twój ogród. Czekamy na kolejne zdjęcia a w wolnej chwili podpisz prosze kochana zdjęcia róz. Biała to Pashmina czy Firts Lady


Marzenko, witaj kochana, troszke mnie nie bylo ...i w odpowiedzi na priv wiadomosci zagladam zeby wszystkich wysciskac i uspokoic,ze u mnie wszystko ok !!!
Nie moge edytowac posta, chyba ze cos sie zmienilo albo ja juz zapomnialam jak to sie robi ... wiec odpowiem ci tutaj .
Roze na zdjeciach:
biale : na tle werbeny to Artemis, Pierre Arditi i JP II
Jasno rozowe w pakach: Charming Piano ( na tle fontanny) i Pashmina, przy domu ( przy okiennicach) 2 pnace Pierre de Ronsard, pnaca w ogrodzie ( rozowa w tle lawka) - to Giardina , jasno-filetowa : Novalis, ... gdybym cos pominela prosze o zdjecie a postaram sie podac nazwe !!!
Pozdrawiam goraco i sciskam ogrodowo !!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
betysia 17:00, 22 sie 2016


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
sylwik69 napisał(a)
Betysiu witam Cię serdecznie!ten kto tu zagląda na pewno jest oszołomiony tym pięknym zakątkiem jaki stworzyłaś ,wszystko do siebie pasuje i ma się wrażenie że to 100letni ogród.Podziwiam ogrom pracy przy remoncie domu i reaktywacji ogrodu.Mozesz być z siebie dumna!będę tu częstym gościem


Sywio, witam Cie bardzooooo goraco i serdecznie !!!!!
Bardzo dziekuje za tyle cudnych slow ... zbieg roznych okolicznosci sprawil,ze zniknelam tutaj na "chwile" ...zwyczajnie bylo mi przyro gdy nie mialam czasu lub mozliwosci na biezaco odpowiadac na posty swoich gosci i odwiedzac ich cudne ogrody ... dlatego aby nie miec z tego powodu wyrzutow sumienia "zniknelam" ale nie znaczy ze nie zagladam tutaj z ogromnym sentymentem i radoscia ♥!!! Mimo iz mnie tutaj tak malo nie oznacza,ze porzucilam milosc do ogrodu ... po wolutku cos tam tworze i postaram sie "poprawic" !!!! A dom juz przeszedl milion kolejnych ewolucji hihi...ale o tym to chyba pisalam na blogu tym bardziej,ze tutaj to my "ogrodowo zakochani" ♥ i to nie za bardzo odpowiednie miejsce !!! Usciski gorace !!!! i jeszcze raz dziekuje za tyle pieknych slow !!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
betysia 17:01, 22 sie 2016


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Mirella napisał(a)


A teraz ze specjalna dedykacja dla Mirelli ciut więcej zdjęć ...az Was do granic zanudzę



Betysia.. wzruszyłam się ...dedykacja dla mnie... dziękuję serdecznie .

Ten widoczek przypomina mi piękne chwile spędzone w Flavigny Sur Ozerain w Departamencie Cote-d'Or .
podziwiam Twój piękny i romantyczny ogród , pozdrawiam.





Dedykacje dla takich gosci to najwieksza przyjemnosc !!!

ps
ciesze sie,ze przywwolalam ciut wspomnien !!!
sciskm mocno !!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Sebek 17:59, 22 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pięknie się Twój ogród zmienił Cudne ujęcia!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
alinak 18:17, 22 sie 2016


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Betysiu zaglądaj czasami i pokaż co u ciebie w ogrodzie . Ja też teraz jakoś rzadko goszczę,ale do starych wątków zawsze chętnie zaglądam.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Mala_Mi 21:38, 25 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zaglądam dziś tam gdzie mnie wieki nie było.. mnie nie było.. i Ciebie nei było.... za to wejście smoka zrobiłaś.. masz pięknie.
I nowy koteczek jest ???

Super, że się odezwałaś
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Figaro 14:59, 09 sie 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Dzisiaj przeczytalam caly Twoj watek i bardzo mi sie podoba styl jego prowadzenia. Szkoda ze wlascicielka robi sobie przerwe bo miejsce fajne i cos sie tu dzialo. Pomysl nad powrotem i kontynuacja dobrze?
Rumianka 16:10, 10 sty 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10195
Betysiu, z sentymentem wracam do tamtych bieżących opisów wszelkich prac prowadzonych w ogrodzie i nie tylko...Pozdrawiam Cię i skrobnij coś czasami do nas... Zyczę spokojnego roku,,,
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies