Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek pod Gdańskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek pod Gdańskiem

monteverde 18:25, 26 lut 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Moniika napisał(a)

- powojnik (clematis) Maria Skłodowska Curie - Cena: 25.00 zł, Ilość: 2
- powojnik (clematis) Summer Snow (syn. Paul Farges) - ł, Ilość: 2
- powojnik (clematis) Multi Blue - Cena: 20.50 zł, Ilość: 1,
- powojnik (clematis) Polish Spirit - Cena: 20.50 zł, Ilość: 1,
- powojnik (clematis) Betty Corning - Cena: 20.50 zł, Ilość: 1,
- Substral Magiczna Siła do powojników - 350g - Cena: 13.10 zł, Ilość: 3,
- powojnik (clematis) Albina Plena - Cena: 21.50 zł, Ilość: 1,
- powojnik (clematis) Cecile - Cena: 20.50 zł, Ilość: 1,
Jest ich jednak 9 przyślą mi na przełomie marca i kwietnia.
Nigdy nie podlewalam miksturą ale w tym roku obiecywalam sobie ze to zrobię, ciekawe tylko czy nie będę miała kłopotów z zakupem składników ...

Cecilke też będe musiala teraz kupić, tamta została no i Skłodowska śliczny albinę i Summer mam fajne powojniki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 18:26, 26 lut 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Moniika napisał(a)

To narzędzie to takie cos do wyrywania chwastów , a koszyk na kwiaty tez moze byc oczywiscie , zobaczymy jak będzie wyglądał
Sięgają mi dość wysoko do ramion , ale te damskie sa dużo, dużo krótsze.

oki już jestem w domu, to mam takie mnie właśnie chodzi o amerykany jak do ręki i czy nie trzeba mocno się schylać? widzę, że motyczki mamy takie same
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Anita1978 18:41, 26 lut 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Moniika napisał(a)

Szukałam ale nie znalazłam trzeba by było wszystkie strony przejrzeć ... Jak znajdę dam znać . Pozdrawiam M


Znalazłam u Ciebie na str 163
____________________
ogródek Anity
Moniika 18:44, 26 lut 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Anita1978 napisał(a)


Znalazłam u Ciebie na str 163

Dzieki !!!! Przy 60 stronie juz miałam dość szukańia muszę sobie gdzieś zapisać te stronę bo co roku mam ten sam problem
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 18:46, 26 lut 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
monteverde napisał(a)

Cecilke też będe musiala teraz kupić, tamta została no i Skłodowska śliczny albinę i Summer mam fajne powojniki

Ja tez ma Albinę i Summer ale chciałam miec jeszcze u ojca w ogrodzie i tam je posadze
U siebie zostawię tylko jednak Skłodowska , Cecilke bo u Ciebie była niesamowita i multi Blue i Betty Coerning reszta pojedzie do ojca nad morze
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
bogumila 21:23, 01 mar 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...napisałam na priv.,pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Mathildis 00:33, 05 mar 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Moniika napisał(a)
Dokonałem zakupów kolejnych narzędzi ze sklepu Ogrodowiska

Zamówiłam jeszcze grabie , szpadel dla kobiet ( zwykły już mam ) i kosz angielski stylowy do noszenia drobnych narzędzi , piękne sa ... Już nie modę idę doczekac kiedy zacznę ich używać miłej soboty M


zakupy pierwsza klasa.
I piękne powojniki... chyba muszę pomyśleć o jakiejś podporze i posadzić gdzieś takie cuda ... może ten letni śnieżek ...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Anita1978 13:16, 18 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Hej! A gdzie to zniknęlaś? Zaglądam a Ciebie nie ma...
Do mnie już przyszły powojniki- bardzo dobre sadzonki- zdrowiutkie!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 14:17, 18 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
A powiedz jakie masz doświadczenia z bylinowymi? Chciałam dać je między roże? Dobrze? Nie zaduszają innych roslin?
____________________
ogródek Anity
Moniika 14:37, 18 mar 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Mam u siebie z bylinowych : Arabelle, Bluish Violet, x durandi, Hakuree, Olgea, Preacox, i Księżna Diana, Mandschurice . Teraz dokupilam Albę i Hanajima (2x).
Drugi, czwarty i piąty z wyżej wymienionych rosną niezbyt ekspansywnie , ładnie sie przeplatają, nie przytłaczają, żadnych szkód nie zrobią , chociaż akurat Hakuree średnio mi sie podoba - dziwne kwiaty ma jakieś jakby nie z tego świata moja córka mówi ze sie go boi
Durandi jest śliczny - zaryzykowałabym tez z nim pomiędzy różami - ale pozostałe bardzo szybko rosną - szybciej niż róża - czytałam że róża musi być co najmniej trzyletnia ( o tyle starsza) żeby sobie z powojnikiem poradzić.
Generalnie bylinowe lubię bo nic im nie jest , nie zmarzną- wystarczy kopczyk, jak zachorują to i tak od nowego roku od ziemi wyrastają .
Ale inne tez lubię jakby co
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies